Легендарний виступ Володимира Парасюка 21 лютого зі сцени Майдану (+відео)

Виступ сотника Самооборони зі сцени Майдану

21 лютого 2014 року Володимир Парасюк вийшов на сцену Євромайдану після виступу представників парламентської опозиції (В.Кличко та інші), які оприлюднили ультиматум Віктора Януковича Майдану, та заявив, що якщо політики, до 10 години 22 лютого 2014 року, не виступлять з заявою, щоб Янукович йшов у відставку з посади Президента України, вони підуть на штурм зі зброєю.
"Ми прийшли сюди сотнею. Ми ні в якій організації, ми звичайний народ України, який приїхав відстоювати права. Ми не з секторів, не самооборони, ми просто бойова сотня. І хочу вам сказати, що ми, прості люди, кажем до наших політиків, які стоять за моєю спиною: «Ніякий Янукович — ніякий! — цілий рік не буде президентом. Завтра до десятої години він має піти геть».

Перша вимога. Мого побратима з Яворівщини застрілили, в нього лишилася дружина і маленька дитина, а наші лідери жмуть цьому вбивці руки. Ганьба!

Ще одне. Шановні побратими, земляки, українці, я вам чесно кажу, клянусь — я не з однієї організації, там стоїть наша сотня, яка була у цьому будинку. Ми зробили переломний момент — всі! Ми дали шанс політикам, те, щоб вони стали в майбутньому міністрами, президентами. А вони не хочуть виконати одну умову: щоб зек пішов геть?
 Друзі, я не буду багатослівним, не хочу розводити дурних розмов, якими нас годують тут два з половиною місяців. Я не вірю в ці тяжкі політичні процеси, які вони говорять. 77 чоловік поклало голову, а вони домовляються. Я вас дуже прошу: підтримайте ту річ — я вам кажу від своєї своєї сотні, де є мій батько, який приїхав сюда — якщо ви завтра до десятої години не виступите з заявою, щоб Янукович йшов у відставку, ми йдем на штурм зі зброєю! Я вам клянусь!"

Промова Володимира Парасюка, на думку деяких політологів, послугувала рішучим аргументом до усунення Януковича Верховною Радою.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам