«Кривава ялинка», або «Беркут» проти Євромайдану

30 листопада близько 4 ранку близько двох тисяч бійців «Беркуту» berkutсилою розігнали кількасот мітингувальників Євромайдану в центрі Києва. Людей били ногами та кийками, тягнули по землі. Дану інформацію по телебаченні було подано відфільтровано: ніби "Берктівці" попросили мітингувальників покинути територію для початку робіт зі встновлення новорічної ялинки. Бійці там мирно відводили людей за територію Євромайдану.

Проте інтернет-русурси показали правду: "Беркутівці", не жаліючи сил били беззахисних людей, що прийшли виразити свою думку. Ламали кінцівки, били по головам, тягнули людей по асфальту навіть не перевіривши їх життєві признаки. Такою є реалія сьогодення.

- Майдан по-звірячому зачистили. Десятки поранених. Десятки затриманих. Такого Україна ще не бачила - пише журналіст Андрій Шевченко в своєму твіттері.

«Беркутівці» били всіх, без розбору: і дівчат, і бабусь, і журналістів, і навіть людей що не приймали участь у Євромайдані, а просто сиділи на лавках.
Серед затриманих активістів - в основному мешканці Києва, Київської, Тернопільської, Львівської, Вінницької, Рівненської областей.

- Не існує жодного аргументу щоб виправдати застосування сили проти мирних громадян! Жодного! Ні за яких обставин! -коментує подію Св’ятослав Вакарчук

Бійці "Беркуту" зайняли усю площу навколо Євромайдану у Києві. Він оточений металевим парканом. Там же КП "Київблагоустрій" має встановити новорічну ялинку.
По інформації координатора громадської організації "Спільна Справа" Олександра Данилюка, 40 людей перебувають у лікарні з тілесними ушкодженнями різних ступенів тяжкості, 33 активіста перебувають у Шевченківському районному відділенні міліції.

Частина зляканих людей переховувалася у Михайлівській церкві. Беркут під’їхав, але люди їх не пускали.

- Частина людей сховалась в Михайлівському монастирі від рідного, українського Беркуту. Останній раз в Києві люди ховались в церквах від озвірілих вбивць під час штурму Києва ханом Батиєм!, - коментує нардеп Леся Оробець.

Нині надходить інформація про жертв побоїща, що згинули. Зокрема у соціальних мережах поширюється інформація, що одна із учасниць Єврмайдану отримала тілесні ушкодження, не сумісні з життям.

Цей день увійде в історію. Народ зневірився у будь-яку справедливість високопосадовців. На сайті Білого Дому вже є 4 петиції з проханням якнайшвидше застосувати санкції щодо Віктора Януковича та лідерів його партії.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам