Кримські татари не уточнили, в якій країні буде їхня новостворена автономна республіка

Кримські татари провели курултай без гімну і прапору України. praporkrimtatar

В Бахчисараї кримські татари прийняли рішення про створення власної національної автономії в Криму – Кримської Народної Республіки.
Але при цьому вони не уточнили, в складі якої країни: України чи Росії, - буде існувати ця автономія.
Курултай в Бахчисараї відкрили кримськотатарським гімном. А от український тут не прозвучав вперше за 23 роки. Зібрання пройшло також і без прапора України. Натомість на Курултай прийшов голова Ради муфтіїв Росії та президент Татарстану Рустам Мінніханов, мета якого агітувати на користь Росії.
За рішення про створення кримськотатарської автономії проголосували 212 делегатів з 217 присутніх.
"Прийняттям цього документу ми оголошуємо всім сторонам про початок політичних і правових процедур зі створення національної автономії кримськотатарського народу на його історичній території – в Криму", - оголосив голова Меджлісу Рефат Чубаров.
При цьому в документі не вказано, у складі якої країни існуватиме Кримська Народна Республіка. Більшість делегатів наполягають, що вона має бути частиною України.
"Не забувайте, в яку країну ми потрапляємо, зверніть увагу телебачення. В якій демократичній країні ми жили. В нас було більше 20 програм, а сьогодні окрім російських каналів більше нічого немає. Літаки в Туреччину не літають, в Європу не літають, лише в Росію і назад. І це лише початок. Ми потрапляємо під таку цензуру, під таку дію спецслужб. Багатьох з нас ви потім не знайдете", - сказав делегат Курултаю Різа Шевкієв.
Після ухвалення постанови про створення кримськотатарської автономії, Меджлісу доручили розпочати консультації з міжнародними організаціями та зі світовими лідерами.
Однак першої реакції чекають від парламенту України. Адже саме він, хоч і з запізненням, але визнав кримських татар корінним народом.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам