Кримчани не можуть отримати пенсії та соцвиплати

У Києві причиною затримки перерахування грошей називають технічні проблеми.grivnya

Пенсіонери та громадяни соціально-незахищених категорій, які живуть у Криму, найближчим часом зможуть не отримати свої виплати. Київ не може перерахувати гроші на півострів через технічні проблеми.
"Проблеми технічні. Ми не можемо перерахувати пенсії та соціальні виплати. На сьогодні під нашим захистом перебуває більш як два мільйони громадян, які проживають у Криму і Севастополі. Ми не можемо перерахувати їм кошти", - сказала міністр соціальної політики Людмила Денисова сьогодні перед засіданням уряду.
Денисова уточнила, що "це вже не тільки пенсіонери, оскільки вже є другий транш і вже є заявка на ці кошти від Криму і Севастополя. Від Криму на 24 мільйони гривень - допомога сім'ям з дітьми, і на три мільйони від Севастополя".
Нагадаємо, у Мінсоцполітики заявили, що не зважають на результати сепаратистського референдуму про від'єднання півострова. Офіційний сайт Кабінету міністрів України обіцяє, що Мінсоцполітики не припинятиме виплачувати кримчанам пенсії У Криму пенсіонери й надалі отримуватимуть пенсії із державного бюджету України. Про це зазначила міністр соціальної політики Людмила Денисова
"Ми цей референдум не визнаємо. Крим залишається у складі України, як автономна республіка", - сказала посадовець.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам