Крим залишиться українським : військові не підуть , а люди будуть отримувати пенсії і зарплати

Перший віце-прем'єр запевнив , що українські військові добровільноkrim не покинуть півострів. Крим залишається територією України , українці в Криму будуть отримувати зарплати і пенсії , а військовослужбовці залишаться в своїх частинах .
Про це заявив перший віце- прем'єр Віталій Ярема на прес -конференції в Києві в понеділок , 17 березня.
"Крим є територією України і ті люди , які знаходяться в Криму , українці , отримуватимуть зарплати і пенсії , будуть носити українські паспорти , і військові надалі залишаються у своїх військових частинах ... Добровільно ми звідси не підемо " , - сказав Ярема.
У той же час перший віце -прем'єр зазначив , що для збереження людських життів по кожному окремому випадку буде прийматися окреме рішення . Ярема також додав , що якщо так звана кримська влада спробує примусово евакуювати українських військових з території Криму , то українські військові мають право застосовувати силу згідно своїх статутів .
Як повідомлялося раніше, 17 березня Рада оголосила мобілізацію в армію. Відповідний указ про часткову мобілізацію був підписаний в.о. президента Олександром Турчиновим. Мобілізація буде проходити протягом 45 днів з дня набрання чинності. Закон набирає чинності з дня прийняття , тобто з 17 березня 2014 року.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам