Китай зареєстрував законопроект про приєднання російських територій

На Всекитайських зборах народних представників зареєстрований173 законопроект про приєднання до Китаю територій Росії , який на засіданні в п'ятницю представила депутат Сунь Вань Хань .
Як наголошувалося в документі , прийняття до Китайської народну республіку в якості нового суб'єкта частини іноземної держави можливо і за відсутності міжнародного договору про це, якщо :
1 ) у частині іноземної держави проведено референдум , на якому питання про приєднання до Китаю отримає схвалення ;
2 ) є звернення в Китай легітимних органів державної влади в частині іноземної держави.
" Процедура буде така : ініціатор пропозиції - органи державної влади в частині іноземної держави звертаються до Президента Китаю. Президент повідомляє про це Всекитайськs зборb народних представників , Уряд Китаю проводить консультації з ними. У разі згоди з пропозицією вносить проект конституційного закону про прийняття частини іноземної держави до Китайської народну республіку , в якому визначаються статус , найменування та інші правові питання " , - повідомила Вань Хань на китайському телеканалі ССTV .
Крім того , вона запропонувала ще один законопроект - про спрощення отримання громадянства Китаю для жителів Росії .
" Вводиться спрощений порядок прийому до громадянства для громадян Росії. У чому спрощення : знімаються вимоги, пов'язані з необхідністю проживання на території Китаю , наявністю законного джерела коштів для існування , відмовою від громадянства Росії , термін для отримання громадянства 2 місяці , а не рік. Ці законопроекти можуть стати інструментом геополітичної затребуваності Великого Китаю " , - вважає Сунь Вань Хань.
Нагадаємо , Росія ввела свої війська на територію України нібито з метою захисту етнічних росіян і російськомовного населення від посягань та фізичного насильства.
Українська влада привела українські війська в стан бойової готовності.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам