Кава за "арабським рецептом" скоро підкорить Європу

kofeСклянку молока? Чи, може, чашечку кави? В кав‘ярнях Дубаї – усе як у інших, за винятком одного: тут подають незвичайне молоко – верблюже.
Саме це молоко, дуже популярне в регіоні, додають до різних напоїв й шоколаду.
Незабаром його смак зможуть відчути і в Європі.
Таґрід Тюркі з Саудівської Аравії:
“Його пив мій дід, мої пращури. То був найкращий напій для них. Сьогодні він втратив колишню популярність. Хоча він корисний для здоров‘я і, як кажуть, має антиракові властивості.”
Ця кав‘ярня, де пропонують верблюже молоко, відкрилась в Дубаї нещодавно.
Дерек Тернер, британець:
“Солодкий, але ненав‘язливий, освіжаючий, цей напій – інший, з позитивної точки зору.”
Джуді Гарвард з Австралії:
“Чудово. Чашечка дуже смачної кави. Я навіть не знала, що до складу входить верблюже молоко.”
Ця ферма працює в Дубаї. Незабаром вона планує розширити виробництво і вийти зі своєю продукцією на світовий ринок. Тут вже упродовж 10 років отримують верблюже молоко. Ферма нараховує 3 тисячі тварин. Їхню кількість мають збільшити удвічі. З верблюжого молока планують виробляти сири, морозиво, масло тощо. Його здавна вживають в цьому регіоні. Верблюже молоко цінують за його важливі властивості.
Доктор Пітер Наґі, директор ферми:
“Воно легко засвоюється, в ньому більше вітамінів, нижчий вміст жирів. Воно, наприклад, є корисним людям, хворим на туберкульоз. Деякі дослідження показують, що це молоко здатне захищати від певних вірусів.”
У світі нараховується 20 млн верблюдів й 240 млн корів. Лише в 15 країнах отримують верблюже молоко. Найбільшим виробником вважається Сомалі, далі йде Саудівська Аравія.
Кількість компаній, що планують розширити своє виробництво за кордон, збільшується відтоді, як Євросоюз дозволив ввезення на свою територію продукції на базі верблюжого молока.
Говорить керівник одного з таких підприємств:
“Ми маємо вийти на ринки Європи – Париж, Лондон. Незабаром наша продукція з‘явиться в Сеулі. Вона вже є в Японії. Японський ринок – в захопленні, як і китайський. В Азії дуже цінують верблюже молоко.”
На прилавках європейських супермаркетів верблюже молоко з‘явиться влітку цього року.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам