Грузинські депутати побилися через події в Україні

У парламенті Грузії відбулася бійка між місцевими депутатами через ситуацію в Україні. 116Зіткнення почалися, коли опозиція запропонувала підтримати Євромайдан.

Не встигла дана ідея прозвучати, як один з провладних депутатів схопився і кинувся на ідейного противника. Він кричав, що представники грузинської опозиції не мають права звинувачувати когось у порушенні закону, оскільки самі зараз перебувають під слідством.

Правляча більшість нагадала опозиціонерам розгін мітингів у Тбілісі в 2007-2011 рр.., коли ті перебували при владі.

Взаємні образи і звинувачення переросли в бійку. У підсумку до бійки приєдналися два десятки депутатів.

Опозиція після інциденту зажадала публічних вибачень, інакше пообіцяла не брати участі у пленарних засіданнях.

Втім, після тривалих дебатів парламент Грузії таки прийняв заяву по Україні. Зокрема, грузинські депутати висловили стурбованість застосуванням сили проти мирних громадян в Україні. Парламент Грузії також проти втручання у внутрішню політику країни інших держав. Відповідну заяву парламент Грузії прийняв 11 грудня, повідомляє місцеве агентство Civil.ge. За прийняття документа проголосували 68 депутатів.

Нагадаємо, напередодні Україну відвідав екс -президент Грузії Михайло Саакашвілі. Він назвав ситуацію в Україні рейдерським захопленням. На думку Саакашвілі, Президент РФ Володимир Путін хоче віддалити Україну від Європи, щоб її шантажувати.

Раніше повідомлялося, що Держміграції видворяє з України грузинських журналістів на підставі звернення заступника голови СБУ про нібито причетність до масових заворушень і повалення державної влади.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам