Голова МВС вибачився перед народом

Глава МВС України Віталій Захарченко вибачився перед громадянами за надмірне застосуванняberkut сили на Майдані Незалежності в ніч на суботу, 30 листопада.

"Я хотів би від себе особисто , від членів колегії принести вибачення за надмірне застосування сили відносно учасників акції на Майдані... Я хотів би заявити, що активні дії не входили у плани МВС", - цитує агентство "Інтерфакс" заяву міністра, зроблену в неділю на колегії міністерства.

Захарченко також доручив своїм підлеглим до вечора понеділка надати інформацію про розслідування подій на Майдані.

Тим часом , як повідомив під час колегії МВС начальник головного слідчого управління МВС України Микола Чінчіна , службове розслідування у зв'язку з подіями на Майдані Незалежності в ніч на 30 листопада має завершитися до наступної середи .

Міністр Захарченко закликав провести розслідування в максимально короткий термін.

"Не можу не погодитися з експертами, в середу це занадто довгий час. Я хотів би до завтрашнього вечора вже подати інформацію, в новинах вечірніх вже була інформація про те, що вдалося зробити", - сказав глава українського МВС.

Міністр, як уточнює українське агентство УНН , зазначив, що був категоричним противником застосування сили і додав , що цю позицію доводив до підлеглих. Він додав, що наполягатиме на об'єктивному розслідуванні інцидентів і притягнення винних до відповідальності.

Раніше, нагадаємо , начальник київської міліції Валерій Коряк , який напередодні заявив , що особисто приймав рішення про направлення "Беркута " на " Євромайдан ", подав рапорт про відставку, після чого був тимчасово відсторонений від своїх обов'язків.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам