Євросоюзу запропонували накласти на РФ збройове ембарго

Заходів проти Росії можуть ужити, якщо ситуацію не вирішать за взаємною згодою сторін.eurosouz
У понеділок, 3 березня, міністри закордонних справ країн Євросоюзу на зустрічі в Брюсселі обговорили список можливих заходів впливу на Росію, якщо вона не поверне в казарми розташовані в Криму війська.
Як стало відомо Agence France-Presse, у запропонованій до підписання резолюції серед іншого є пункт про заборону постачання зброї в Росію.
Пропозицію про запровадження збройового ембарго в тексті проекту резолюції взято в квадратні дужки, що зазвичай означає можливість його зміни або видалення з остаточного тексту. Як сказано в проекті документа, заходів проти Росії можуть ужити, якщо ситуацію не вирішать за взаємною згодою сторін, і "в разі можливих подальших негативних дій з боку Росії".
Найвідомішим випадком придбання Росією зброї в Європі стала купівля у Франції вертольотоносців "Містраль". Контракт на суму понад мільярд доларів підписано 2011 року. Очікують, що перший корабель надійде на озброєння ВМФ РФ у жовтні 2014 року.
Також відомо, що європейці оголосили, що припиняють переговори з РФ про запровадження безвізового режиму. Нагадаємо, 1 березня Рада Федерації дозволила президентові Володимиру Путіну використовувати російські війська в Україні, що спричинило обурення Києва і Заходу, де визнали це дозволом на підготовку до вторгнення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

Який шлях найкращий для України?

Вступ до НАТО та введення їх військ на територію України - 50%
Повернення статусу ядерної держави - 18.5%
Спробувати виграти інформаційну війну - 5.6%
Розпочати збройне протистояння з агресором - 5.6%
Підкоритися Росії та віддати Крим (далі Луганськ, Донецьк ...) - 9.3%
Тягнути час, та спробувати мирно вирішити конфлікт - 11.1%
Голосование для этого опроса закончилось
 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам