Dolce & Gabbana заплатять Італії

modaЗавершився суд над знаменитими італійськими дизайнерами Доменіко Дольче і Стефано Габбано. Вони все-таки повинні будуть виплатити штраф у розмірі 343,4 мільйони євро за ухилення від сплати податків. Рішення ухвалив Апеляційний суд Мілана.
Процес стартував у Верховному суді Італії в грудні 2012 року. За версією звинувачення, Дольче і Габбана в 2004 році навмисне занизили ціну ліній одягу D & G і Dolce & Gabbana, продавши їх своєю люксембурзької холдингової компанії Gado за 360 мільйонів євро, хоча бренди, за оцінкою італійських фахівців, коштували як мінімум 1,2 мільярда євро. За оцінками слідства, загальна сума збитку склала близько 1 мільярд євро.
Розслідування велося впродовж чотирьох років. Самі Дольче і Габбана заперечували всі звинувачення. Навесні 2011 року суд Мілана зняв звинувачення з дизайнерів, визнавши їх провину недоведеною. У листопаді Касаційний суд Італії анулював це рішення і відправив справу на перегляд.
Подібне трапляється не вперше в світі великої моди. У 2009 році за несплату податків оштрафували Валентино. Дизайнер заплатив в казну 33 мільйона євро. Ще на 22 мільйони євро оштрафували його партнера Джанкарло Джіаметті. А ось Роберто Каваллі взагалі загрожувала в'язниця. У 2002 його засудили до 14 місяців ув'язнення. За даними слідства, дизайнер намагався ввести в оману податкові органи, списавши податки на 3 мільйони доларів на виробничі потреби. Виявилося, що гроші пішли на ремонт його вілли. Правда, через шість років суд виправдав Каваллі. Штраф за несплату прибуткового податку у Франції заплатив і Карл Лагерфельд. Сума претензій склала 3 мільйони доларів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

Який шлях найкращий для України?

Вступ до НАТО та введення їх військ на територію України - 50%
Повернення статусу ядерної держави - 18.5%
Спробувати виграти інформаційну війну - 5.6%
Розпочати збройне протистояння з агресором - 5.6%
Підкоритися Росії та віддати Крим (далі Луганськ, Донецьк ...) - 9.3%
Тягнути час, та спробувати мирно вирішити конфлікт - 11.1%
Голосование для этого опроса закончилось
 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам