Дніпропетровська площа Леніна стане площею Героїв Майдану

Депутати Дніпропетровської міськрадиploshcha прийняли рішення про зміну назви однієї з площ міста в честь загиблих протестантів на Майдані у лютому. 
Сесія Дніпропетровської міськради 22 лютого почалася в 18:00 .
Засідання відкрив мер Дніпропетровська Іван Куліченко. Цього разу після поіменної реєстрації нарахували 86 депутатів.В цей же час на вулиці біля стін міськради зібралося близько 300 активістів Дніпропетровської організації "Правого сектора" під керівництвом Андрія Денисенко.
Депутати міськради Дніпропетровська більшістю проголосували за перейменування площі Леніна в площу Героїв Майдану. Крім того , депутати підтримали відставку Януковича.
Міськрада більшістю голосів прийняв рішення "про осуд сепаратистських настроїв " і підтвердив неподільність і унітарність України .
Порядок денний :
1 ) Прийняття рішення щодо недопущення федералізації і сепаратизму і засудження його ініціаторів ;
2 ) Створення міжфракційного об'єднання для забезпечення працездатності міськради та забезпечення життєдіяльності міста . Крім того , під час виступу депутати підняли питання про вчорашній знесення пам'ятника Леніну і поцікавилися , де була в цей час міліція.
Відповідне розпорядження підписав міський голова Іван Куліченко , повідомляє "Вісник" :
"Депутати міської ради опозиційних фракцій "Демократи" і "Батьківщина" ініціюють негайне проведення сесії Дніпропетровської міської ради з порядком про розв'язання політичної кризи в місті Дніпропетровську", - повідомив раніше глава фракції "Демократів" Каміль Примаков. Примітно, що ні Куліченко , ні депутати-"регіонали" з міськради не брали участі в сьогоднішньому з'їзді в Харкові .

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам