Дмитро Ярош від партії "Правий сектор" балотуватиметься в президенти

Ярош стане кандидатом в президенти від партії "Правий сектор" D.YaroshГромадянський рух "Правий сектор" оголосив про створення однойменної політичної пратії, яку очолить Дмитро Ярош. Представник "Правого сектору" Андрій Денисенко заявив, що на базі партії "Українська національна асамблея" (УНА) та низки громадських організацій створена політична партія, яку очолить Ярош.
Було створено політичну партію "Правий сектор". Це відбулося на юридичній і кадровій базі "Української національної асамблеї", яка була перейменована на "Правий сектор". До складу цієї партії увійшли інші націоналістичні групи, які підтримують рух "Правий сектор". Лідером обрано Дмитра Яроша.
Також Яроша обрали кандидатом на посаду президента від партії. Раніше Ярош заявляв, що балотуватиметься на пост президента.
За словами Яроша, такий сценарій цілком можливий, адже це дозволить підняти рівень національної самосвідомості українців, в першу чергу, в центральній та південно-східній частині держави.
Також на думку лідера "Правого сектору", участь в виборах президента допоможе "показати людям справжнє обличчя українського націоналізму, а не те, що показує телеканал "Росія". Спробуємо таке зробити".

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам