Була на 35 тижні вагітності і не помічала

childЖінка, яка потрапила в лікарню з болями в животі, була приголомшена, коли лікарі повідомили їй, що вона знаходиться на 35-ому тижні вагітності і вже настав час народжувати.
22-річна Ханна Фруда народила дочку Джесіку всього через сім годин після того, як лікарі сказали їй, що спазми в шлунку, на які вона скаржиться, насправді - схватки. Молода дівчина, працююча фінансовим адміністратором, почала скаржитися на болі в животі, які мучили її весь тиждень. Здоров'я Ханни не поліпшилося і на вихідних. У понеділок колеги дівчини по роботі умовили її відправиться в найближчу лікарню. Ханна приїхала в лікарню о 10 ранку, де пройшла серію тестів і здала аналізи, перш ніж врешті-решт їй запропонували пройти тест на вагітність. Дівчина виявилася шокована, коли лікарі сказали їй, що вона вагітна і у неї вже почалися пологи.
Медсестри, додзвонився до хлопця Ханни, 26-річного Кріса Беннетта, попросили його прийти в центр, повідомивши, що його дівчина в лікарні, але не назвавши причину госпіталізації.
"Я не була стурбована, коли мені запропонували зробити тест на вагітність. Мені сказали, що це звичайна процедура для жінок з скаргами на болі в животі, тому я просто вирушила разом з медсестрою. Незабаром після цього лікарі мені сказали, що я вагітна. Я просто втратила дар мови. Медсестра вирішила не повідомляти приємну новину Крісу по телефону, але він був так само вражений, як і я, коли дізнався. Я пам'ятаю, що він одразу ж сів, коли йому сказали, що він стане батьком. Це було так дивно. Хвилину тому я мучилася від болю в животі, а наступну хвилину мені кажуть, що у мене буде дитина ", -. розповіла Ханна.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам