Близько 50% українських військових у Криму перейшли на бік Росії

У Міноборони кількість українських військових у Криму,vijskaUA які перейшли на бік РФ, оцінили у 50%. З приводу виведення на материк військовослужбовців, вірних українській присязі, ведуть переговори з російською стороною.
Близько 50% особового складу українських військових частин у Криму побажали залишитися на півострові або перейшли на бік росіян. Про це на брифінгу у Києві в понеділок, 24 березня повідомив заступник начальника Головного командного центру Збройних сил України Олександр Розмазнин.
"Десь близько 50 на 50 відсотків, тобто близько половини перейшли на бік росіян", - сказав він.
У той же час, Розмазнін зазначив, що для виведення українських військових з Криму на материкову частину України у постійному режимі між Міністерствами оборони України і Росії ведуть телефонні консультації, розглядають кілька варіантів, зокрема, вихід із зброєю і вихід на материк підрозділів особового складу без зброї для подальшої передислокації.
За словами Розмазніна, зараз для військовослужбовців із Криму та їхніх сімей готують місця розміщення. У той же час Розмазнін зазначив, що підрозділи Військово-морських сил будуть передислоковані у місця біля моря - тобто в Одесу, Херсон, Миколаїв та інші населені пункти.
Розмазнін зазначив, що для виведення військ, звичайно, має бути створено так звані коридори.
"Політичне рішення з цього приводу є, зараз потрібно виробляти правове", - сказав він.
Як відомо, в.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов заявив, що Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення доручити Міністерству оборони провести передислокацію військових частин, які знаходяться у Криму. Окрім того, зазначив він, РНБО доручив Кабміну провести евакуацію сімей військовослужбовців, для яких є реальна загроза для життя і здоров'я.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам