Більшість українських провайдерів уже відключили російські телеканали

Київський окружний адміністративний суд прийняв ухвалу,TV згідно з якою має бути припинена трансляція чотирьох російських телеканалів на території України. Українці тимчасово не зможуть дивитися канали РТР , "Росія-24" , "Перший канал" та НТВ. Такі міри будуть прийняті на час розгляду позову Національної ради з телерадіомовлення до компанії- ретранслятору.
"Київський окружний адміністративний суд прийняв ухвалу, згідно з якою має бути припинена трансляція російських телеканалів в Україні на час розгляду позову Національної ради з телерадіомовлення до компанії, яка є основним ретранслятором цих телеканалів", - сказала заступник секретаря РНБО Вікторія Сюмар.
Більшість українських провайдерів уже припинили трансляцію телеканалів "Перший канал. Всесвітня мережа", "РТР-Планета", "Росія-24 " та "НТВ- Мир". Про це повідомила Національна рада України з питань телерадіомовлення.
Станом на 25 березня, виконали відповідну ухвалу 443 провайдера з 703 зареєстрованих. У Нацраді також повідомили, що глядачі звертаються та цікавляться, чому з ефіру зникли російські телеканали.
"Після пояснень про причини відключення, а саме: поширення інформації, яка загрожує національній безпеці, суверенітету та територіальній цілісності України, пропагує війну, насильство, жорстокість, розпалює міжетнічну, расову, релігійну ворожнечу, зазіхає на права і свободи людини – більшість із них з розумінням ставляться до цього вимушеного кроку", - наголосили в раді з питань телебачення.
Разом із тим глядачі також інформують, що деякі провайдери досі не виконали вимогу про припинення трансляції цих телеканалів, і вимагають відповідного реагування.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам