Беркут попросив у львів'ян вибачення на колінах

Бійці львівського батальйону спецпідрозділуberkut МВС України «Беркут» на колінах просили вибачення у жителів міста за участь у міліцейських операціях проти активістів Майдану. Два автобуси з бійцями Беркута прибули на львівський Євромайдан . 
Активісти Самоборони , Правого сектора та афганці влаштували живий коридор , яким під свист і крики " Ганьба!" і "На коліна! " бійці Беркута пройшли на сцену. Незважаючи на прохання охорони утриматися від застосування сили , кілька людей намагалися прорватися до міліціонерів , погрожуючи їм словесно . Близько тисячі людей скандували «На коліна!» і міліціонери це зробили слідом за своїм командиром .
Після того , як вони піднялися , капелан гарнізонного храму Петра і Павла УГКЦ отець Степан Сус звернувся до людей і закликав їх пробачити " беркутівцям ", тому що християни повинні вміти прощати.
"Я недавно читав книгу «Любов до ворога» , написану священиком , який спілкувався з колишніми солдатами через 50 років після закінчення Другої світової війни. І він побачив , що для тих , які так і не змогли пробачити своїх ворогів , війна тривала і через 50 років , а ненависть роз'їдала їхні душі . А зараз ми переживаємо таїнство прощення , адже кожен з нас має потребу в такому прощення за свої гріхи. Ці хлопці помилилися і вони просять вибачення у нас , а ми , як християни , повинні пробачити їм " , - сказав він.
Після цього слово взяв командир львівського «Беркута» Ростислав Пацеляк попросив від себе і від імені своїх підлеглих вибачення за дії силовиків , що призвели до загибелі людей. У той же час, він підкреслив , що львівський Беркут не стріляв у людей і вони це засуджують.
"Коли надійшла команда йти на Майдан , ми розвернулися і самовільно , без документів повернулися з Києва", - сказав він.
На Євромайдані у Львові досі горять свічки і лампади в пам'ять «Небесної сотні». Біля сцени розміщені портрети загиблих , внизу під ними - свічки , лампади і багато квітів.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам