Багатофункціональна куртка-рюкзак

Дизайнерам дуже до вподоби різні мультифункціональні і складні рюкзаки jacket3 за типом Glyde Gear Fly або WalkBag . Тепер же вони придумали туристичний виріб, який при потребі може трансформуватися в куртку, з куртки в рюкзак, а з рюкзака в тент від сонця.

Багатофункціональна річ виготовлена з відмінної водо- і повітронепроникної тканини, щоб протистояти негоді . Куртка тришарова, у неї є місткі кишені, в яких можна помістити необхідні дрібниці - темні окуляри, воду, мобільний телефон, необхідну в поході їжу і зособи для захисту від сонця.Якщо жакет згорнути, то ця кишеня стає головним відділенням для рюкзака, місткістю 3 літри. Таким чином, якщо в поході холодно, вітряно або дощитиме, то ви використовуєте куртку , а якщо распогодилось, то протягом декількох секунд перетворюєте її в рюкзак. На додаток до основної кишені у пристосуванні є додаткові кишеньки для потрібних в подорожі пристосувань.

Важить куртка-рюкзак Vamoose всього 750 грам, у неї проклеєні шви, регулюються манжети і капюшон . Таким чином, цей виріб, здатний до трансформації - непогана альтернатива для походів у гори, на екскурсії та пікніки, особливо при нестабільній погоді . До слова: якщо пішов дощ, то куртку можна легко перетворити в пончо, яке відмінно врятує від дощу. Також з даного пончо можна зробити навіс, щоб сховатися від пекучого сонця або ж пронизливого вітру на схилах гір. Орієнтовна вартість цього виробу складе близько 450 доларів за штуку.

jacket2jacket1

 

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам