«Бабине літо» затримається

Згідно даних прогнозу Українського гідрометеорологічного центру,170 досить тепла погода протримається приблизно до середини листопада.
Тобто ще два тижні зима в країні не наступатиме. Про це на брифінзі повідомив замісник директора Гідрометцентру Анатолій Прокопенко.

- Маємо надію, що тепло, яке було у Жовтні згідно наших прогнозів, збережеться і до середини цього місяця, - сказав він.
Також він повідомив, що тепла погода як для кінця Жовтня, так і для початку листопада в країні, зумовлена впливом циклону з центром над Скандинавією.

Отже, 5-7 листопада в Україні спостерігатиметься дощова погода та невелике зниження температури, проте погода в загальному залишеться теплою.

Зокрема, 5 листопада температура вдень буде +12…+17 градусів, а у південних регіонах +20…+22 градуси за Цельсієм.

6 листопада також йтимуть дощі, температура вдень +10…+15 градусів, а в південних та східних областях +16…+21 градус.

7 листопада дощова погода збережеться на більшій території країни, температура триматиметься на рівні +10..+15 градусов.

8-9 листопада дощі припиняться і температура знизиться до +8…+14 градусів вдень, а у південних та східних областях до +12…+18 градусів.

Приблизно така ж погода без опадів та температурними показниками до +16 градусів збережеться і у період з 10 по 14 листопада.

З 14-15 листопада Гідрометцентр прогнозує більш суттєве зниження температури, а також збільшення кількості опадів.

 

 

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам