25 реальних абсурдних скарг співробітників Google

Багатомільярдний інтернет-гігант Google продовжує розширюватися
google123і його представництва є вже в багатьох країнах світу. У даній статті мова піде про офіс в Канаді , відкритий 13 листопада 2012 року в місті Торонто. Всього він займає п'ять поверхів , на кожному з яких своя кухня з унікальними стравами. Природно , є і розваги : спортзал , зал, міні-гольф .

Здавалося б, у такому місці не робота , а просто рай земний. Як би не так! Навіть у таких умовах співробітники Google починають скаржитися і вередувати , вишукуючи приводи для невдоволення . Далі ми пропонуємо Вам ознайомитися зі списком найбільш "жахливих" незручностей на роботі в канадському офісі Гугла . Загалом, читаємо реальні скарги на життя бідних канадських Гуглівців .

1 . «Керівництво співробітників» займає більше однієї сторінки .
2 . Коли я працюю з дому , мені доводиться самому готувати собі сніданок , обід і вечерю.
3 . Я не відчуваю різниці між налаштуваннями масажного крісла.
4 . Вибір класичних ігрових автоматів в нашій будівлі обмежений , доводиться йти в інший корпус .
5 . Я товстію через необмежену кількість безкоштовної їжі .
6 . Лиш варто мені звикнути до виданого підприємством телефону , як вони роздають нам нову модель , і мені доводиться вчитися по-новій .
7 . На обіді всю піцу з'їли до мене і мені довелося їсти стейк .
8 . Необхідно відкрити тренажерний зал в моєму корпусі , щоб я міг займатися , не витрачаючи часу на ходьбу до нього .
9 . Тридцятидюймовий монітор затуляє вид на гори.
10 . Видані навушники псують мені зачіску.
11 . Моє робоче місце знаходиться на однаковій відстані від двох кухонь і мені доводиться щоразу вирішувати , до якої з них йти .
12 . 5 з 8- і халявних футболок , які я отримав у цьому році - чорні. Мене це дратує . Я більше люблю синій колір.
13. Під час корпоративу із стрибками з парашутом , нам обіцяли 50 секунд вільного падіння , однак , переглядаючи відео з стрибка , я помітив , що там була всього 41 секунда
14. Іноді , коли я йду за яким-небудь напоєм на кухню , виявляється, що їх щойно поклали в холодильник , і пляшки не встигли як слід охолонути.
15 . Диван в моєму кабінеті недостатньо довгий, щоб витягнутися на ньому на весь зріст.
16 . Через безкоштовну їжу в Гугл , мені вже майже рік не доводилося нічого готувати і мої навички в кулінарії страждають.
17. Коли я подорожую за рахунок компанії в інші офіси , їжа в тамтешніх кухнях виявляється незнайомою і я не знаю , що мені вибрати .
18 . Я обпікся на сонці на нашому корпоративі на морі.
19. Крейда для більярдних київ не підходить за кольором до сукну на столі.
20 . Я так наїдаюся під час сніданку , що не встигаю як слід зголодніти до обіду .
21 . В ігровій кімнаті у нас всього один бінбег , так що мені довелося сидіти на стільці , граючи в Call of Duty .
22. Ми побудували з меблів катапульту , але стеля виявилася занадто низькою , щоб запускати апельсини на відстань більше 45 метрів.
23 . Вранці я не можу милуватися на Харбор-брідж через те що над Сіднеєм сходить сонце і мені доводиться закривати жалюзі.
24 . Я не отримував халявних футболок вже 3 місяці .
25 . Кухар , що готує суші , що не поклав досить соусу аіолі в крабовий рол.

Прочитавши даний список явно надуманих претензій , більшість людей буде відчувати обурення і здивування , так як більшість з скарг близькі до абсурду і якимось дитячим примхам , але , тим не менш, це реальність і таке дійсно має місце в одній з найбільш потужних і великих корпорацій IT -індустрії , та й у світі в цілому. Похвально , звичайно , що компанія витрачає величезні зусилля і кошти на навчання , розвиток персоналу , а також створення для співробітників максимально комфортних умов роботи і життя , але , як говоритися , все має бути в міру .

У першу чергу , керівництво не повинно забувати , що це працівники , а не відпочиваючі туристи на курорті , і, мені здається слід припиняти відверто липові скарги своїх співробітників . У даному ж випадку ,корпорація Гугл вдарилася в крайність і явно перестаралися із створенням відверто тепличних умов для співробітників своїх офісів.

 

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам