24 лютого - продуктивний день роботи ВР. "Небесна сотня"- герої України

"Небесна сотня" від сьогодні - герої України.116 Це мінімум з того, що могли зробити парламентарії, аби вшанувати пам'ять повстанців, які змінили країну. Верховна рада цього дня ухвалювала закони, які забезпечили роботу органів влади, стабілізували країну, і виправдали б очікування українців. Міністри, судді, Нацбанк - ті сектори, що сьогодні зазнали змін. Також депутати вирішили долю політв’язнів. Багато з того що зараз відбувається у парламенті жваво обговорюється і спричиняє дискусії, є досить суперечливі позиції.
Сьогоднішній день – день стрімких змін і призначень у ВР. Також сьогодні там вперше з’явилися деякі регіонали, яких не було видно впродовж останніх днів. Зокрема такі, як Ганна Герман, радниця Януковича. Вона повідомила, що він наразі все ще знаходиться в Україні.
«- Кілька днів тому, коли Віктор Федорович знаходився у Харкові, я надіслала йому заяву і попросила, щоб він її озвучив. Але Віктор Федорович вибрав іншу заяву. Мені шкода, що я не була поряд. Я не допустила б деяких слів, які він там сказав. Я свого часу мала на це вплив і мені шкода. Але після цього ми більше не говорили.» - сказала пані Герман журналістам.
Також ще одна людина, яка втратила свою владу – колишній спікер Рибак прийшов туди уже у якості звичайного депутата. Сказав, що здоров’я поправив і буде входити у фракцію Партії Регіонів.
Із важливих призначень:
Степан Кубів сьогодні став головою Національного банку України. Це людина, яка була комендантом у профспілках. У нього також є великий досвід роботи у банківській сфері.
А також уже не кураторами, а повноправними керівниками СБУ та Прокуратури стали пани Наливайченко і Махницький.
І ще депутати призначили повноважного ВР з контролю за діяльністю розвідок. Говорили, що це важливе призначення з огляду на те, що відбувається на кордонах України. Зокрема, раніше депутати заявляли, що відбувається певний рух на південному кордоні України зі сторони Росії.
Що стосується призначення уряду: це завдання депутати визначають як першочергове, оскільки треба сформулювати органи виконавчої влади. Але займуться цим вірогідно завтра, оскільки потрібно спочатку ще сформувати більшість, яка призначить і прем’єр-міністра, і увесь склад уряду. До складу планують ввести не тільки політиків, а й активістів-фахівців з числа тих, хто були на майдані. Активісти до цього питання підійшли дуже креативно: на вході вони зустрічали депутатів «детектором брехні». Казали, що усім бажаючим отримати посаду в уряді, мають щонайменше перевіритися на поліграфі чи вони не брехали і не крали.
Серед імен, які називають:
Ольга Богомолець можливо стане міністром охорони здоров’я, Євген Нищук - людина, яка на сцені Майдану працювала фактично цілодобово, була голосом Майдану – можливо стане міністром культури і про Андрія Парубія говорять, що він може посісти посаду міністра оборони. Наразі сам Парубій зі своїми загонами самооборони займається охороною порядку у Києві і каже, що вже час співпрацювати з міліцією, що від сьогодні робитимуть.
Незважаючи на швидкість прийняття рішень ВР мітингарям здається, що робота йде повільно. Зокрема, активісти Правого Сектору сьогодні вимагали прийняти постанову про звільнення політв’язнів- батька та сина Павлюченків. Депутатам був проголошений ультиматум, що дану постанову вони мають прийняти на протязі 30 хвилин – і депутати проголосували за постанову.
Також депутати повністю змінюють склад конституційного суду: 5 суддів звільнено за порушення присяги. До них додали ще 6, які були призначені за квотою президента. Мотивували це тим, що у 2010 році, коли повноваження президента були суттєво розширені, конституційний суд ухвалив таке рішення і цим перевищив свої повноваження.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам