11 найдивніших рекордів Гіннеса

rekordПро Книгу рекордів Гіннеса не чули лише немовлята. Туди вписують людей, події, тварин та речі, які вражають. Та не все там вражає позитивно. На що тільки не здатні люди, щоб потрапити до цієї легендарної книги… VinPlace пропонує вашій увазі невелику підбірку справді дивних рекордів, взятих з Гіннесівської книги:
11. Переможці марафонів з колясками
Ці рекордсмени не бажають, щоб батьківські обов'язки сповільнювали темп їхнього життя. Жіночий рекорд утримує Ненсі Шубрінг із США. Вона зробила напівмарафон за 1 годину, 30 хвилин і 51 секунду.
Чоловічий рекорд, встановлений Нілом Дейвісоном з Великобританії, склав 1 годину, 15 хвилин і 8 секунд.
Ті, хто не встигли стати батьками, але все ж бажають потрапити в книгу рекордів, можуть готуватися до марафону у фраку, костюмі дайвера і інший епатажній атрибутиці.
10. Найбільша кількість сидінь, розбитих за хвилину про власну голову
Голова і сидіння для унітазу - не самі поєднувані елементи, за винятком випадків, коли за справу беруться оброслі стереотипами шкільні хулігани. Кевін Шейлі із США, мабуть вважає інакше - у всякому разі, йому належить рекорд з розбивання дерев'яних сидінь об голову. За одну хвилину він розправився з 46 сидіннями для унітазу.
9. Найбільша кількість обертань висячої на дрилі людини за хвилину
Цей рекорд вимагає розвиненої мускулатури верхньої частини тіла і це на порядок екстремальніше, ніж простий пауерліфтинг. Хай Джіанг з Німеччини скоїв 148 оборотів на дрилі за одну хвилину, встановивши світовий рекорд. Однак з вашої сторони буде розумно не намагатися повторити це вдома.
8. Найбільша вага, піднята за допомогою ....
Мабуть, сили верхньої частини тіла для когось недостатньо. Далі представлені рекорди з підняття важких делікатними частинами особи:
Британець Томас Блекторн підняв вагу в 12,5 кг за допомогою язика, встановивши тим самим рекорд Гіннесса.
Найбільша вага, піднята м’язами одного ока склала 14 кг. Рекорд поставив Маджіо Сінгх з Великобританії.
А найбільша вага, піднятий двома очима дорівнює 23,5 кг. Її підняв китаєць Ян Гуан Хі.
І нарешті, Ракеш Кумар із Індії встановив рекорд, піднявши одним вухом (за допомогою затискача) 80,78 кг.
7. Найтриваліше перебування людини в ємності з льодом
Не в образу для рекордсмена і претендентів буде сказано, але довге перебування в льоду - затія, м'яко кажучи, дурна. Навіть якщо забути про обмороження і гіпотермію, все одно це чисте безумство.
Вім Хоф з Нідерландів протримався в ємності з льодом 1 годину, 52 хвилини і 42 секунди.
6. Лопання повітряних куль спиною на час
Вам буде потрібно мати дивовижну гнучкість, щоб побити цей рекорд. А поки що цей рекорд тримає Юлія Гюнтел з Німеччини, також відома як Злата. Вона лопнула три повітряні кулі своєю спиною всього за 12 секунд.
5. Найбільша кількість кавунів, розрізаних на животі за хвилину
Якщо вам цікаво, то знаряддям для розрізання кавунів було мачете, яке зробило цей рекорд ще більш лякаючим. Австралієць Джим Хантер разом зі своєю помічницею Селіей Кертіс, чий живіт використовувався в якості обробної дошки, розрубав 25 кавунів за одну хвилину.
4. Найбільша кількість футболок, знятих під час набивання м'яча головою
Саме так можна застосувати свої футбольні навички, якщо ви не можете робити це в професійному спорті. Бразилець Марсело Рібейро да Сілва спочатку надів, а потім зумів зняти 21 футболку, набиваючи м'яч головою.
Але якщо вам не вистачає навичок, щоб побити цей рекорд, ви можете звернути увагу на рекорд по самій великій кількості футболок одягнених разом. Хоча нинішній рекорд в 257 футболок (який встановив житель Шрі Ланки Санат Бандара) буде важкувато побити.
3. Найбільша кількість кроків, які зробила собака балансуючи на голові склянку з водою
Ваші вихованці теж можуть стати світовими рекордсменами. Особливо якщо вони допомагають вам накривати на стіл.
Австралійська вівчарка по кличці Суит Пі (Солодкий Горошок) встановила два рекорди в цій категорії. Вона зробила по 10 кроків вперед і назад, балансуючи склянкою з водою.
2. Найгучніше муркотіння домашньої кішки
Любителі кішок теж не залишаться в стороні, поки їх вихованці можуть з рекордною гучністю виражати свою любов.
Найгучніше муркотіння з рівнем шуму в 67,7 дБ видала кішка по кличці Смокі. Рекорд був встановлений у Смокі будинку, де вона відчуває себе найбільш комфортно. Під час рекордної спроби використовувалися скибочки шинки, гребінець і погладжування.
1. Найдовша дистанція, подолана палаючою людиною, якого волочить за собою кінь.
Дивина цього рекорду перевершила всі вищезгадані. Страшно подумати, на що ще готові піти люди, щоб потрапити в книгу рекордів Гіннесса ...
Цей рекорд встановив Халапа Роланд з Угорщини: кінь протягнув палаючого Роланда 472,8 метра.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам