11 липня - Всесвітній день шоколаду

1_shocoladБатьківщиною всесвітнього дня шоколаду вважається Франція. Саме французи в 1995 році започаткували його.

Це молоде свято досить швидко здобуло популярність і крім Франції відзначається в Німеччині, Італії, Швейцарії та інших країнах Європейського союзу, а також за його межами. У США відзначають цілих два «шоколадних свята»: одне 7 липня, друге - 28 жовтня. Крім того, є ще один Всесвітній день шоколаду, який святкують 4 вересня.

Традиції святкування
Можна в цей знаменний день просто прикрасити цукерками свій будинок і весь день харчуватися шоколадними пудингами, еклерами і робити масаж, використовуючи шоколадну плитку. Або вирушити в один з готелів, подібних Etruscan Chocohotel в Перуджі, де в кожному номері накрито шоколадний стіл, в фойє розташовується магазин шоколадних виробів з усього світу, а номери мають назви сортів шоколаду. Можна також відправитися в одну з «шоколадних» країн, жителі якої розуміються на «чорному золоті» (не плутати з вугіллям). Фантазія - вперед!

 

Коментарі  

 
0 #1 MediaArem 22.07.2018, 03:28
Каждому творческому профессионалу есть что показать широкой аудитории. Это практические занятия по уходу за детьми, урок вязания или китайского, личностный тренинг, правовая рекомендация. Онлайн трансляция интересного ролика заинтересует аудиторию и даст возможность заработать солидный доход.
Когда пользователи охотно отдадут деньги? За допуск к уникальной онлайн трансляции, право спрашивать тренера и получать ответ. Пользуются хорошим спросом качественные уроки с презентацией полезных навыков, обучающие курсы. Создание и трансляцию видео поручают мастерам – и результат обеспечен!
трансляция видео
Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

Який шлях найкращий для України?

Вступ до НАТО та введення їх військ на територію України - 50%
Повернення статусу ядерної держави - 18.5%
Спробувати виграти інформаційну війну - 5.6%
Розпочати збройне протистояння з агресором - 5.6%
Підкоритися Росії та віддати Крим (далі Луганськ, Донецьк ...) - 9.3%
Тягнути час, та спробувати мирно вирішити конфлікт - 11.1%
Голосование для этого опроса закончилось
 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам