Звернення до Вінницької громади Володимира Гройсмана щодо призначення віце-прем’єром України з регіонального розвитку

Володимир Гройсман записав відеозвернення до вінничан, у я кому пояснив свій вибір щодо призначення його віце-прем’єром. Він сказав, що обов’язки міського голови тимчасово виконуватиме секретар міської ради Сергій Моргунов, поки вінничани не оберуть нового мера.
«- Це рішення для мене було непростим, і приймати його довелося дуже швидко. Ситуація в Україні, без перебільшення, близька до катастрофічної, і потрібні негайні дії для виходу з кризи. Я погодився, бо розумів, що повинен взяти на себе відповідальність, і не маю жодного права відсиджуватись. Я не пробачив би собі цього сам, і цього не пробачили б ви мені. В той же час, усією душею був і є залишаюся відданим Вінниці. У ці непрості дні я прошу розуміння і підтримки мене у цьому рішенні, бо якщо ми втратимо Україну - ми втратимо і місто. Хочу запевнити - де б я не знаходився, я робитиму усе, що від мене залежить, для подальшого розвитку нашої рідної Вінниці,» - запевнив вінничан Володимир Гройсман.
Вінницького мера Володимира Гройсмана вчора, 27 лютого, призначили віце-прем’єр-міністром України з регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ. Його кандитадуру підтримали не лише народні депутати, а й увесь Майдан.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам