«Зоопарк під мікроскопом» вже у Вінниці

Незвичайна виставка розмістилась в Краєзнавчому музеї. 3D-grafikadnk75868038887Організатори пропонують відвідувачам зазирнути в мікросвіт за допомогою мікроскопу.
Виставка приїхала в Вінницю з Сімферополя і триватиме до 22 грудня.

На виставці за допомогою 30 мікроскопів ви зможете побачити живий планктон та порахувати , з якою швидкістю б’ється їх серце. Роздивитеся, що відбувається у клітині листка рослини, коли на нього падає світло. Побачити «живий кристал», живих найпростіших, ракоподібних та багато іншого. Крім того, побачити як виглядають кристали і речі з нашого повсякденного вжитку.

У перші дні відвідувачів ще не багато, - розповідає організатор Олександр Каукалов. – Зазвичай школярі приходять на екскурсії цілими класами, а от студентів зараз важче чимось зацікавити.
Як розповів організатор виставки, наприкінці екскурсії дітям показують змив з їх власних рук, щоб вони побачили для чого їх треба мити. Крім того діти можуть роздивитись, що живе в роті, якщо не чистити зуби.

Довідка:
Виставка працюватиме з 10:00 до 18:00 щоденно.
Вартість квитків:
Для дорослих – 25 гривень
Дітям – 20 гривень
Відвідування для групи 10 чоловік і більше -15 гривень з людини, двоє супроводжуючих безкоштовно.
Екскурсія по запису тел.: (099) 25 15 415, (067) 767 11 72

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам