Зникли гроші і картопля, зібрані вінничанами, для допомоги нашій армії

Вінніцкая міліція шукає зниклі гроші та продуктиsoldati , зібрані жителями Оратівського району для потреб української армії.
В останні тижні багато вінничан безкорисливо допомагають нашим військовослужбовцям . Збір коштів організований в багатьох районах . Два тижні тому мешканці Оратівського району зібрали понад 30 тисяч гривень і десятки тонн продуктів , засобів особистої гігієни і речей для українських військових частин , заблокованих в Криму. Частина з них «дійшла » до Цюрупинська Херсонської області. Далі не пустили «зелені чоловічки » з російською зброєю , перегородивши Перекопський перешийок. Крім цього , допомогу направили в інші частини.
З тих пір періодично збирають і відправляють партіями продовольство. Одна з таких партій зникла. Наскільки відомо, жителі села Новоживотів Оратівського району відправили близько 8 тонн продуктів і 7,6 тисяч гривень у військову частину , розташовану в Житомирській області , але не напряму , а через місцевих «самооборонців». З якихось причин вантаж до адресата не сягнув .
У секторі зв'язків з громадськістю УМВС України у Вінницькій області , підтвердили , що в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано заяву голови сільради і відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 КК України «Шахрайство». Проводиться перевірка.
Є показання деяких людей про те, що мішки , в які пакували картоплю Оратівські селяни, бачили на ринку у Вінниці . Будемо сподіватися, що мішки були схожі , а картопля , як і гроші все ж знайдуться.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам