Жіночий автопробіг на 8 березня

З приходом весни з-за хмар вийшло сонечко, стає все тепліше та все більше авто знову їздять по Вінницьким дорогам. Нині все частіше можна за кеjinkaрмом побачити жінок. Не дивлячись на анекдоти, за статистикою саме особи прекрасної статі за кермом є відповідальніші, більш обережніші, менше наражають себе та інших на небезпеку та краще доглядають за своїм авто.
Але перше, що відмічають жінки-водії - це те, що учасники дорожнього руху не поважають один одного.
Тому дічата та жінки-водії, спільно з клубом «Гараж 77», паблік-сторінкою «Це Вінниця, друже!», туристичною афішею міста, журналом «Autohouse», ТРЦ «Мегамолл» та авто-мото-клубами міста 8 березня прведуть автопробіг під лозунгом «Пані за ввічливість на дорозі».
Автопробіг проводиться за підтримки відділу у справах молоді та туризму Вінницької міськради.
Місце зустрічі учасниць - біля Будинку Офіцерів о 14:00. Далі маршрут пролягатиме по центральним вулицям міста, з кінцевою зупинкою біля ТРЦ «Мегамолл».
Продовженням заходу стануть святковий концерт, презентація автомобілів, безалкогольні напої та коктейлі.
Якщо ви бажаєте прийняти участь, необхідно зареєструватися у пабліку «Це Вінниця, друже!» (завантажити фото, на якому зображені ви і ваше авто).
На кожну учасницю автопробігу чекають нагороди та призи. Також учасниця з найбільшою кількістю «лайків» буде відмічена спеціальним призом як «Стильна Автопані».
Участь можуть приймати не лише дівчата, а й цілі сім’ї, колективи, команди, авто може бути власне чи запозичене, єдина умова – за кермом має бути жінка.
Окрім цього, дівчата виступили з ініціативою утворити жіночий автоклуб, який розпочне діяльність саме 8 березня, у свято Міжнародного жіночого дня.
ГАРАЖ 77, спільно з дорожньо-транспортним управлінням починаючи з цього дня організовують спеціальні програми пропаганди ввічливості та безпеки на дорозі. Окрім того, паблік «Це Вінниця, друже» буде оперативно розміщувати фото усіх грубіянів за кермом, які потраплять в об’єктив фото- відеокамер!

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам