ЖЕКи Вінниці обіцяють навесні зробити місто чистим

42Для того, щоб зберегти в чистоті житлові райони Вінниці, на весні біля кожної багатоповерхівки будуть встановлені новесенькі урни. Їх буде виготовляти на замовлення міста комунальне підприємство «Вінницяміськліфт».

У квітні місяці комунальники виставлять більше 2 сотень сміттєвих урн для того, щоб зберегти у чистоті прибудинкові території та місто Вінницю в загальному.
На території КП «Вінницяміськліфт» є металообробний цех, який виготовляє запасні частини до ліфтів, їм і буде доручено виготовлення сміттєвих урн та контейнерів. Минулого року підприємство «ЕкоВін» замовило  партію контейнерів і КП «Вінницяміськліфт» успішно справилося із поставленим завданням. Тому у цьому році ЖЕКівці вирішили замовити ще 200 сміттєвих урн для територій навколо багатоповерхівок.

На даний момент виробництво урн ще не розпочалося, оскільки працівники ЖЕКів повинні затвердити контрольний зразок і підрахувати необхідну кількість інвентарю.

Начальник «Вінницяміськліфт» повідомляє, що масовий випуск урн почнеться з лютого місяця, для того, щоб з настанням потепління можна було уже установити урни.

Термін служби урн буде дуже значний, оскільки вони будуть металеві та вогнетривкі.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам