Згубний наркотик може дістатися Вінниці

krokodil drugsНовий вбивчий наркотик «крокодил» виготовляється з аптечних препаратів, назавжди ламає психіку і повільно вбиває людину протягом кількох місяців. Він стає популярним серед клубної молоді, адже є значно дешевшим за амфетамін та кокаїн. Ще один новий напівлегальний порошок називають «китайською сіллю» чи «сіллю для ванн». На «крокодил» переходять наркомани, знаючи, що житимуть не довше кількох місяців. Людина згниває заживо, але відмовитися від ін’єкції не може.
У східних регіонах країни наркотик вже вбиває людей. Міліція вже бачила наслідки від вживання цього найстрашнішого із відомих наркотиків. За інформацією правоохоронців, у Вінниці «крокодил» ще не знаходили. Проте вже були затримані громадяни, що виходили із деякими складниками наркотику. Не вистачало лиш кілька інгредієнтів.
Начальник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків обласної міліції В’ячеслав Карпенко поділився деталями :
- Люди, які були затримані, не робили самого “крокодилу”. Вони його спрощували. Змішували три види таблеток і все. Це не “крокодил”. Тому що в „крокодилі” є ще інші важкі компоненти, які згубно діють на організм. Ми всі вилучені зразки направляємо на дослідження експертів, і жодного випадку виявлення “крокодилу” у Вінницькій області немає. В інших регіонах, наскільки знаю, є поодинокі випадки. А у нас цим ніхто не займається. Напевно тому, що це – смерть. Дуже швидка смерть!
В’ячеслав Карпенко називає “крокодил” наркотиком для самовбивць. За статистикою, на героїні живуть сім років. А речовина, що колотиться з аптечних препаратів із різними домішками вбиває людину всього за чотири місяці. Рік життя – це максимум, на що може розраховувати „крокодильщик”. Хоча існування від дози до дози дуже важко назвати життям...
Звикання до «крокодилу» відбувається дуже швидко, практично миттєво, - говорить В’ячеслав Карпенко. – Психологічне звикання, навіть набагато швидше, ніж фізичне.
В інтернеті надзвичайно легко знайти рецепт, як зробити «крокодил». Також багато фото з реальними наслідками вживання. Ефект від перегляду гарантований. Не доведи Господи!
Також у павутинні можна знайти інформацію про ще новіший наркотик, який називають легальним кокаїном. Не менш небезпечний та смертельний, але діє інакше. Пагубний вплив має нена тіло, а мозок. Викликає галюцинації, ламає психіку, спонукає до самогубства. Але найстрашніше, що виявити присутність в організмі цього наркотику не може жоден тест. З сіллю приймають ванни, її розводять для ін’єкцій чи просто вдихають на слизову або підмішують у напої. Прийшло все із Заходу, нині розповсюджено в Росії. А яка ситуація у Вінниці?
Начальник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків обласної міліції. Розповів:
- У нас по солях також немає ніякої інформації. Ми спілкуємося з наркозалежними і ніхто не вживає. Може, в інших регіонах така є практика, але в нас нема. Ми відслідковуємо оголошення в інтернеті. Є група співробітників, які моніторять соціальні мережі. По Вінницькій області фактів розповсюдження солей не виявили. Підозри були, інформацію перевірили – не підтвердилася. Буває таке, що шахраї, які хочуть заробити, розміщають якусь таку рекламу. Такі факти є. Але насправді ніхто нічого не продавав.
- У нас не було випадків, щоб зверталися люди на лікування після прийому нових наркотиків у вигляді морських солей і під назвою «крокодил», - каже лікар обласного наркологічного диспенсеру Дмитро Слободянюк. - Про “крокодил” можна почути від наркозалежних, що його іноді роблять їхні знайомі. Але значного поширення у Вінниці такі наркотики не отримали.
На щастя, у Вінниці інформацію про „крокодил” та „морську сіль” міліція бере тільки з досвіду колег з інших регіонів. Та всеукраїнські дані потішити не можуть: 2,5 відсотка наркозалежних українців вже підсіли на «крокодил», від якого злізає шкіра, та сіль для ванн, сильнішу кокаїну.Наркотики можна вже замовити через інтернет! Солі рекламують через ВКонтакті, а замовлення приймають через „Аську”. Існує навіть вінницька група ВКонтакті, у якій можна було зробити замовлення. Після виявлення такої інформацію було надано міліції, і надалі вона розбиратиметься з цією справою.
Наркотики - це обійми смерті. А такі наркотики, як «сіль для ванн» і «крокодил», якщо вже беруть нас у свої обійми, то вже ніколи не випускають.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам