За незареєстровані котли - доведеться платити штраф 2500 гривень

9Незабаром планується введення мораторію на автономне опалення. Доведеться сплатити штраф до 2500 гривень за незареєстровані котли.

Комісією з регулювання комунальних послуг розроблено законопроект, який повинен заборонити автономне опалення.

Слідуючи документу, якщо громадянин проживає у районі, що опалюється із центральної мережі, то власний котел встановити заборонять. Крім того, якщо уже було проведене самостійне опалення, то його власнику доведеться сплатити до 2500 гривень, а в іншому випадку назад під’єднатися до центральної мережі.

Чиновники мотивують свою пропозицію наслідками, що ми завдаємо навколишньому середовищу. Екологи стверджують, що продукти горіння шкодять не лише власникам, а й їхнім сусідам. Зареєстровані навіть смертельні випадки отруєння чадним газом. Також, усі мешканці будинку змушені платити за одного, тому що один з господарів квартир вирішив провести автономне опалення.

Крім того, експерти наголошують, що цей закон буде дієвим лише в тому випадку, коли українці отримуватимуть якісне та своєчасне надання послуг з обігріву приміщень.

Іван Надєїн, експерт з питань енергозбереження наголосив на тому, що лише 43% опалення використовується ефективно, а інший об’єм тепла зникає. Уві витрати за тепло лягають на плечі громадян, що призводить до подорожчання вартості даних послуг.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

Який шлях найкращий для України?

Вступ до НАТО та введення їх військ на територію України - 50%
Повернення статусу ядерної держави - 18.5%
Спробувати виграти інформаційну війну - 5.6%
Розпочати збройне протистояння з агресором - 5.6%
Підкоритися Росії та віддати Крим (далі Луганськ, Донецьк ...) - 9.3%
Тягнути час, та спробувати мирно вирішити конфлікт - 11.1%
Голосование для этого опроса закончилось
 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам