За ідею вінничанинові – 25 тисяч доларів

dollars.jpegЖитель Вінниці, Сергій Хващук на свій проект EternalCase отримав $25 тисяч . проект зацікавив кінцевих споживачів-інвесторів зі всього світу. Суть EternalCase полягає у виробництві надміцних титанових корпусів для флешок. EternalCase – це захисні кейси для флешок.
Спочатку Сергій просив лише $5 тисяч , проте його проект здався інвесторам вигіднішим та вартим $25 тисяч.
Сергій Хващук дещо розповів про свій проект:
- Я просто хотів спробувати. Це був такий собі тестовий проект, - каже Сергій .
- Сама ідея не складна. У мене колись була флешка в стальному корпусі. Я вирішив зробити щось подібне, тільки з титану. Близько трьох місяців я проводив аналіз, досліджував ризики, розраховував можливий прибуток. Місяць пішов на підготовку, місяць на проект і місяць на збір коштів. Реальний мій заробіток на цьому близько $3 тисяч. Якщо чесно, то багато часу я на нього не витратив. Усе робилося вечорами як хобі. Дуже важливо продумати маркетингову кампанію. Щоб щось продати, спочатку це потрібно гарно презентувати.
Гідна підготовка проекту до реалізації та презентації становить більшу частину запоруки успіху проекту.
- Гарно продається “шоу”, люди люблять це, - каже Сергій. - Люди готові чекати декілька місяців на реалізацію проекту і вони хочуть бачити, що постійно щось робиться, ти їм маєш показати щось. Прикол - показати як її можна зламати. Пробували в духовку сунути, машиною по ній їздили, в бетонозмішувач кидали. Вона вільно витримує температуру в + 200 градусів і в цьому немає нічого незвичного. Ключкою для гольфу бив, то вона трішки подряпалася.
Kickstarter - найпопулярніша краудфандінгова платформа світа. У минулому році близько 18 тисяч проектів вийшли там. На жаль, українських проектів там дуже мало. Ледве можна нарахувати десяток. На Kickstarter можуть виходити, наприклад, проекти, яким потрібна не дуже значна сума інвестицій ($10-50 тис.).
Сергію не потрібно було багато грошей : він сам зробив презентацію, знімав на фотоапарат, сам робив відео монтаж, писав тексти та знімався.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам