З початком тижня чекаємо тепла!

Директор  Українського Гідрометцентру МНС повідомив, що на вихідних будуть лютувати морози близько 16 градусів за Цельсієм. В нашому регіоні, а також на сході та заході стовпчик термометра може опуститися аж до -20 градусів за Цельсієм. Вдень буде трішки тепліше, близько -8 …-13 градусів за Цельсієм. На півдні звісно тепліше. Не дивлячись на ці морози Микола Кульдиба стверджує, що погода в Україні, починаючи з 24 грудня, суттєво зміниться – потепліє.

На заході України потепліє в першу чергу – 24 грудня, 25 – грудня – по всій Україні, крім північного сходу, та самої півночі, 26 грудня – уже вся Україна буде відчувати тепло.

Таким чином на Новий рік та Різдвяні свята планується потепління. Стовпчик термометра підніметься вище нуля вдень,а вночі буде близько нуля, прогнозують опади у вигляді дощу з мокрим снігом. Отже, в кінці грудня на початку січня температура буде на 6-9 градусів вище норми.

Таке потепління може викликати тумани на дорогах, що може ускладнити дорожній рух.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам