З Днем соціального працівника!

3 листопада- День працівника соціальної сфери України.37
Це свято відзначається щорічно в 1-шу неділю листопада. Воно з'явилося в країні після підписання відповідного президентського указу від 13 квітня 1999 року.

З цієї нагоди усіх працівників соціальної сфери привітали голова обласної
державної адміністрації Іван Мовчан та голова обласної Ради Сергій Татусяк:

«Шановні працівники соціальної сфери Вінниччини!
Щиро вітаємо вас з професійним святом!
У День працівника соціальної сфери України ми вшановуємо людей, завдяки яким виконуються соціальні програми в країні. Важко переоцінити роль щоденної кропіткої роботи, яку виконують на Вінниччині соціальні працівники центрів соціальної допомоги.
День працівника соціальної сфери України стосується фахівців різних галузей економіки і не тільки. Під контролем соціальних працівників сьогодні є питання збереження фізичного та психічного здоров'я людей, вирішення безлічі конфліктів між громадянами, планування сім'ї та допомога родинам, що опинились у скрутному становищі.
Ми глибоко переконані, що працівники соціальних служб Вінниччини є професіоналами, які готові простягнути руку допомоги всім, хто цього потребує.
Бажаємо вам подальших успіхів і нових здобутків у роботі, міцного здоров’я, радості, миру і злагоди!»

З нагоди цього свята у Вінниці в концертному залі « Плеяда » відзначали День працівників соціальної сфери. Соціальні працівники своєї чуйністю і милосердям надає підтримку і допомогу тисячам подолян , які опинилися в скрутних життєвих обставинах .

- Сьогодні свято людей , які несуть в кожен дім добро , дихання надії , людське тепло і турботу , - зазначив керівник Вінницької області Іван Мовчан.

Також Іван Мовчан подякував працівникам соціальної сфери Вінницької області за гуманізм і сумлінну роботу та побажав їм здоров'я , віри і Божого благословення . А також , спільно із заступниками голів обласної та міської рад , вручив кращим працівникам нагороди та Почесні грамоти.

День працівника соціальної сфери України був створений, щоб виявити повагу до людей, завдяки яким виконуються соціальні програми в країні. Крім того, працівники соціальної сфери забезпечують контроль трудової зайнятості населення, організацію своєчасної виплати заробітних плат та регулюють трудові відносини між працівником та роботодавцем.

День працівника соціальної сфери України стосується фахівців різних галузей економіки і не тільки. Сьогодні соціальні працівники важливі для збереження фізичного та психічного здоров'я людини, вирішення безлічі конфліктів між людьми, для планування сім'ї та особистісного становлення людини.
Зараз святкувати День працівника соціальної сфери України можуть 150 тисяч чоловік. Вони є професіоналами, які готові простягнути руку допомоги всім, хто цього потребує. Традиційним у це свято є привітання від перших осіб держави та керівниківпрофільних відомств.

«Істинне милосердя — це бажання приносити користь іншим людям, не думаючи про винагороду»
— Хелен Келлер

«Воістину великий той, хто володіє великим милосердям»
— Фома Кемпійський

«Неподобство життя в тому, що виходячи та ридаючи з кінотеатру, на першому ж кроці відсахуємось від істинного Квазімодо»
— Ішхан Геворгян

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам