Ялинка може бути небезпечною

yalinkaНещодавно у Вінниці відкрилися ялинкові базари і кожен з нас бажає наповнити свою оселю новорічним ароматом. Але чи задумувався кожен з нас про безпеку зеленої красуні.

Усі ми знаємо, що ялинка повинна бути законно зрубана. Тому, що убезпечити себе від небажаних сюрпризів, а саме радіаційного забруднення (зелених красуня може бути «чорнобильського» походження) та браконьєрства, лісники радять купувати їх на офіційних точках продажу, обов’язково з биркою. Саме це буде гарантією офіційного придбання.

Для того, щоб перевірити законність своє покупки вам потрібно зайти на сайт yalinka.info, де одразу відкриється вікно, у яке потрібно внести серію і номер бирки. А там ви вже дізнаєтесь гостя якого регіону завітала до вас на свята.

При легальній заготівлі ялинки система видасть інформацію про область заготівлі, назву лісозаготівельника та його підпорядкування. Якщо придбана вами ялинка реалізована незаконно, ви одержите відповідь, що такого коду не існує.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам