Як зробити з дитини генія. І чи варто?

child

Вчені створили програму для розвитку дітей-геніїв
Нова технологія дозволяє буквально «закачувати» в мозок малюка величезні обсяги інформації з першого місяця життя.

Група програмістів створила технологію, за допомогою якої можна зробити зі звичайного хлопчика чи дівчинки справжню дитину-генія. Творці програми Lifemonitor впевнені, що за допомогою розробки всі знання про математику, мову і будь-якої іншої дисципліни можна завантажувати дитині прямо в мозок, причому з самих перших років життя.

Справжні експерименти в стилі кінофільму «Матриця» проводить програміст Олексій Кожевников у звичайній квартирі в центрі Челябінська.

Йому вдалося створити програму, за допомогою якої будь-яка мама зможе зробити свою дитину геніальним. Інформація подається у вигляді озвучених картинок на екрані монітора.

На думку творців, інформація легко запам'ятовується дитиною, і коли буде потрібно, він зможе легко скористатися «закачаними» знаннями.

- Ми розробили принципово нову програму навчання, яка закачує в мозок дитини просто тонни інформації, і вже розроблена методика, яка дозволяє цим знанням «спливти», - розповів програміст Олексій Кожевников. - Ця програма унікальна, аналогів у світі немає. Вона в автоматичному режимі показує на моніторі фрази, звуки, математичні вираження, все це залишається в пам'яті, потім потрібно тільки витягти знання аналогічною програмою індексації.

В якості основи для свого винаходу програмісти вибрали роботи американського вченого Глена Домана, який ще в 50-х роках почав проводити експерименти над сприйнятливістю дитячої свідомості.

Тільки якщо раніше це необхідно було робити вручну, тепер достатньо посадити дитину перед монітором комп'ютера. Витягувати закачану в дитячу свідомість інформацію творці планують за допомогою мультфільмів.

- Ми ведемо зараз переговори з педагогами і психіатрами, щоб до кінця відпрацювати саме «витяг» інформації. Вже зараз в програмі є модуль, що дозволяє перетворювати теорію в практичні навички. - Пояснив Олексій Кожевников. - Наприклад, у дитини є уявлення найпростіших прикладів математики, і, якщо він вирішить задачку, програма покаже йому мультик.

Для доопрацювання своєї програми Олексій регулярно запрошує до себе мам з маленькими дітьми, щоб перевірити своє творіння на практиці. Однією з «піддослідних» стала 25-річна Валентина Семенець та її однорічна донька Аріна.

- Мені хочеться, щоб моя дочка розвивалася. Я хочу, щоб до п'яти років вона не тільки вміла читати, але й знала, наприклад географію, - розповіла Валентина Семенець. - У мене були передчасні пологи, і дуже довго ми лежали в реанімації. Лікарі говорили, що мозок не дозрів і ми будемо відставати в розвитку. Я хочу довести собі і оточуючим, що моя дитина здатна на більше.

Однак лікарі скептично ставляться до винаходу програмістів і вважають, що дитина повинна обов'язково пройти всі стадії навчання, не намагаючись обігнати природний процес отримання досвіду та інформації. Крім того, на думку фахівців, без спеціальної освіти братися за дитячу психіку небезпечно.

- Якщо разом з комп'ютером працює і мама, то це одне, якщо дитина спілкується тільки з комп'ютером без мами, то це вже зовсім інше. Тут потрібно враховувати особливість віку, - пояснила доцент кафедри загальної психології ЮУрГУ Аліса Мальцева - Ми говоримо про зовсім маленьких діток, яких примушують сидіти перед монітором, у той час як їх провідна діяльність - це гра. Діти хочуть веселитися, щось чіпати і ламати. Їм будуть цікавішими кнопочки, ніж те, що їм показують на екрані. Звичайно, зміна картинок буде залучати перші кілька хвилин, але потім його увага переключиться.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

Який шлях найкращий для України?

Вступ до НАТО та введення їх військ на територію України - 50%
Повернення статусу ядерної держави - 18.5%
Спробувати виграти інформаційну війну - 5.6%
Розпочати збройне протистояння з агресором - 5.6%
Підкоритися Росії та віддати Крим (далі Луганськ, Донецьк ...) - 9.3%
Тягнути час, та спробувати мирно вирішити конфлікт - 11.1%
Голосование для этого опроса закончилось
 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам