Як Янукович Вінницю відвідував: підсумки

vinПро те, що у Вінницю відвідав президент, писали , мабуть, усі засоби масової інформації. Та вінничани обговорюють швидше не результати візиту, а як його довелося пережити.
Усі жителі міста могли помітити, як місто чепурили протягом кількох днів. Виникало питання: чи це місцева влада так зачекалася весни чи це так жваво до приїзда Януковича готується? Так чи інакше, але місто вишкрябали, вичистили, пофарбували після зими.
Про гостини президента країни у наше місто було відомо ще минулого тижня. Проте маршрут його поїздки став відомим в останній момент. Офіційно навіть не повідомляли, чи перекриватимуть вулиці міста, чи ні, та наскільки.
На багатьох сайтах встигла пширитися новина, що Янукович, аби не пошкодити свої авто на "вбитій" дорозі, відправив їх на потязі до Вінниці.
З самого ранку вінничани помітили, що щось в місті не так. Такого скупчення людей у погонах давно не бачили. Ледь не на кожному кроці чергувала міліція. Але поки Янукович не приїхав у Вінницю, вінничани не відчули незручностей. Спочату президент поїхав у Турбів на пелетний завод, потім - в онкодиспансер, "прозорий офіс" на Вишенці та у дитячий садочок на "Поділлі". Дорогу надовго не перекривали, та вінничани встигли намучитися з громадським трнспортом, поки президент був у місті. Доречі, кортеж Януковича проїжджав швидко і з вітерцем, та журналісти встигли і полічити усі авто, і оцінити.
Наостанок Янукович поїхав в облдержадміністрацію, де провів нараду з активом області. Але перед тим його зустрів показовий мітинг прихильників Партії регіонів.