Як Вінниця боротиметься з раком молочних залоз

rack

Громадські діячі Вінниччини ініціювали створення Всеукраїнської Коаліції з протидії раку молочної залози. До її складу вже ввійшли 20 громадських організацій з семи областей України.

Ініціатор створення Коаліції стала голова ГО Інформаційно-просвітницький центр «Вісь» Світлана Дубина.

"Щогодини від раку молочної залози в Україні помирає одна жінка. Це вражаюча цифра. Українки гинуть здебільшого через те, що звертаються до лікаря запізно. Офіційна медицина фактично упускає питання профілактичної роботи з жінками, тому цю частину роботи з групами ризику ми взяли на себе. Наші наміри підтримали 20 громадський організацій із семи областей. Напрямки їхньої діяльності абсолютно неідентичні, проте кожна із них готова взятись за якийсь з напрямів протистояння раку. Коаліційну угоду буде підписано вже до кінця лютого", сказала С. Дубина.

Згідно з інформацією, громадські організації Вінниччини мають п’ятирічний досвід успішного проведення інформаційних кампаній та майже півтисячі навчених волонтерів, які працюють із жінками, котрим потенційно загрожує рак молочної залози. Проте локальні, точкові заходи вирішального впливу на протистояння проблемі не мають. Відтак, свої напрацювання вирішили поширити на всю країну.

Окрім роз’яснень важливості ранньої діагностики раку, учасники коаліції також мають намір розгорнути потужну діяльність з реабілітації жінок, які пройшли через мастектомію, - їм фахово допомагатимуть відновитись фізично і морально.

Учасники коаліції переконані, що системна цілеспрямована діяльність громадськості сприятиме покращенню надання соціально – медичних послуг населенню, знизить смертність від раку молочної залози в Україні та покращить якість життя жінок, які побороли цю онкопатологію.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам