Як стати мільйонером? Російський досвід

dollars.jpegКолишній росіянин, а нині громадянин США Олександр Поляков, а нині співробітник Прінстонського університету, отримав найбільшу в світі наукову премію Мільнера фундаментальної фізики (FPP) за фундаментальні дослідження в галузі фізики. Премія складає три мільйони доларів, а заснував її бізнесмен російського походження - Юрій Мільнер.
Увечері в середу, 20 березня, Полякову в урочистій обстановці було вручено премію фундаментальної фізики (FPP). Мільнеровская премія є найбільшою в світі наукової премією. За процедурою нагородження можна було спостерігати в інтернеті.
Премія Мільнера становить три мільйони доларів, що втричі "вагоміше" знаменитої Нобелівки. Олександр Поляков удостоєний нагороди за свої дослідження в галузі квантової теорії поля, а також за розробку теорії струн. Переможця за регламентом вибирають лауреати минулих років FPP.
Переможець вибирався з п'яти кандидатів, що стали в минулому році лауреатами інших премії Мільнера. Решта чотири претенденти отримали по 300 тисяч доларів.
Церемонію нагородження вів знаменитий голлівудський актор Морган Фрімен, в якості запрошених зірок виступили російський піаніст Денис Мацуєв і британська співачка Сара Брайтман.
Премію заснував колишній росіянин - бізнесмен Юрій Мільнер, що є співвласником інтернет-компаній DST Global і Mail.ru Group. У 2012 році цю премію отримали дев'ять людей, кожному з яких дістався чек на три мільйони доларів.
Олександр Поляков народився в Москві 27 вересня 1945 - радянський, а потім американський фізик-теоретик. Починав роботу в Інституті теоретичної фізики ім. Ландау в Чорноголовці, а з 1989 року співробітник Прінстонського університету США. Член-кореспондент РАН (1984). Удостоєний десятків міжнародних нагород в галузі теоретичної фізики.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам