Як правильно боротися з авітамінозом?

vcheniАвітаміноз - найпоширеніший міф про вітаміни. Такий діагноз, як стверджують лікарі, ставиться дуже рідко. Від нього можуть страждати або в країнах, де вирує голод, або хворі на анорексію.
Щоправда, здоровий українець навесні справді відчуває нестачу корисних елементів. 7-10 днів – це той максимум, коли за відсутності сонця не виробляється вітамін Д. Звідси поганий настрій, бо менше виробляється серотоніну – гормону щастя. Нестачу вітаміну "Д" неможливо відчути на фізичному рівні. Однак через його дефіцит змінюється щільність кісток. Особливо у літніх жінок - можливі переломи кінцівок на рівному місці або виникнення остеопорозу.
Стан свого здоров'я можна поліпшити профілактичною дозою вітамінів. Але не варто орієнтуватися на їхню кількість в одному комплексі, а надто - на ціни. Що необхідно індивідуально вам - може порекомендувати лікар. Але навіть медики переконують : кращого за збалансоване харчування ще ніхто нічого не придумав. "Треба їсти просту морську рибу і дуже багато салату", - радять експерти.
Салат - це секрет дієтолога пані Людмили. Вона робить його з паростків. "Пророслий горошок, насіння соняшника, люцерна. Це можна навіть удома вирощувати, на підвіконні. Тут дуже багато білка, мікроелементів та вітамінів", - каже жінка. Дієтолог переконує: салат із таких продуктів може повністю покрити потребу у вітамінах навесні. Перелаштувати свій раціон можна за місяць,як стверджує дієтолог. Тоді не доведеться з приходом весни бігти в спортзал чи в лікарню, а лише на прогулянку з родиною чи на побачення.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам