Як ірландці святого Патрика зустрічали

parad

Найголовніший ірландський парад на честь національного свята - Дня Святого Патрика - в цьому році став справжньою народною ходою, за ним спостерігали більше 500 тисяч чоловік.

По центральних вулицях Дубліна з півночі на південь пройшли понад 12 тисяч учасників, більша частина з яких була представлена жителями різних куточків планети - першими, хто зареєструвався на офіційному сайті фестивалю. Таким чином організатори урочистостей хотіли обіграти загальну тему свята: "Великі речі трапляються, коли ми збираємося разом".

Слідом за гостями столиці по вулицях прокотилася низка платформ, прикрашених всілякими декораціями, на яких в барвистих костюмах виступали професійні танцюристи і акробати. Урочистості видовищу надавали марші 16-ти оркестрів з Німеччини, Ірландії, Італії, Канади і США.

Кавалькада розтягнулася більш ніж на три кілометри і, незважаючи на холодну погоду з періодичними зарядами снігу з дощем, привернула увагу більше ніж півмільйона глядачів.

У цьому році очолити найбільше національне хід довірили ірландському співакові, колишньому учасникові однієї з найвідоміших ірландських поп-груп Westlife Ніккі Бірн.

Величезна кількість туристів і місцевих жителів, виряджених в різноманітні капелюхи і накидки з трилисником, що є одним із символів свята, активно розмахували прапорами і підбадьорювали виступаючих оплесками. Найдосвідченіші принесли з собою драбини та підставки, які дозволяли їм в деталях розглянути всіх учасників ходи.

Святкові заходи не обмежуються парадом - по всьому Дубліну аж до вечора понеділка продовжаться численні концерти, а на міських площах можна спостерігати запальні національні танці.

У дублінських доках другий рік поспіль пройде Фестиваль ірландського пива.

Святий Патрік вважається покровителем Ірландії. Прибувши сюди в V столітті, він почав проповідувати християнське вчення і став першим єпископом Зеленого острова. Традиційні костюмовані паради і маскаради проходять не тільки в Ірландії. День Святого Патріка давно вважається міжнародним святом, його відзначають у багатьох країнах.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам