Взлом Android за допомогою...холодильника!

android-mascotСмартфон на Android зуміли зламати завдяки холодильнику вчені з Ерлангенського університету у Німеччині. Гаджет помістили на деякий час в морозильну камеру, а потім змогли зчитати з нього конфіденційні дані.
Їм вдалося зчитати зашифровану інформацію із захищеного паролем пристрою Samsung Galaxy Nexus, остудивши апарат у морозильній камері. Метод подібного злому базується на здатності енергозалежної оперативної пам'яті зберігати дані протягом певного періоду після вимкнення живлення.
За кімнатної температури дані зберігаються одну-дві секунди, тоді як за від'ємних температур - уже п'ять-шість секунд. Для "злому" гаджета дослідники, не вимикаючи смартфон, помістили його в морозильну камеру, температура у якій становила мінус п'ятнадцять градусів за Цельсієм. Пристрій пролежав у морозильній камері близько години. Після цього смартфон дістали з морозилки і ввели в режим швидкого завантаження (fastboot). Потім пристрій під'єднали до комп'ютера і за допомогою спеціального ПЗ скопіювали вміст оперативної пам'яті.
Використовуючи подібний прийом, вчені витягли з гаджета такі дані, як ключі до зашифрованих даних (функція шифрування є у ОС Android), інформацію від мереж Wi-Fi, фотографії, телефонну книгу, історію браузера тощо.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

Який шлях найкращий для України?

Вступ до НАТО та введення їх військ на територію України - 50%
Повернення статусу ядерної держави - 18.5%
Спробувати виграти інформаційну війну - 5.6%
Розпочати збройне протистояння з агресором - 5.6%
Підкоритися Росії та віддати Крим (далі Луганськ, Донецьк ...) - 9.3%
Тягнути час, та спробувати мирно вирішити конфлікт - 11.1%
Голосование для этого опроса закончилось
 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам