Вже з 5-ти років дітей навчають як стати мільйонерами

moneyВсі батьки бажають кращої долі своїм дітям, для цього вони відправляють своїх дітей на бізнес – курси. Багато українців вважають, що комерційна діяльність – найкраще майбутнє для їхніх дітей.

Досвід, як заробити перший капітал, діти отримують у приватних школах і різних курсах. Раніше дані заклади орієнтувалися на дорослу публіку.

Схожих бізнес – шкіл в Україні налічується уже більше десяти. Дошкільнята(діти віком п’яти років) вивчають ази економіки, реклами, піару та інші дисципліни.

Директор одеської школи Mini – Boss розповіла, що у більшої частини учнів батьки бізнесмени, які хочуть передати свої досягненням гідній «заміні». Хоча є діти, батьки яких хочуть кращого життя, ніж у них самих.

Президент Клубу юних мільйонерів, Вікторія Кудлаковська, стверджує, що у сімнадцять років вже пізно цікавитися комерційною діяльністю, у них п’ятирічки без труднощів опановують ази економіки.

Дуже дивує дітей, те що найбільш дорогими виявляються одяг та харчування. У цих школах дітей навчають не лише першим крокам у бізнесі, але і як спланувати сімейний бюджет.

У віці семи років учні школи Mini – Boss створюють свої перші бізнес плани і отримують «стартовий капітал» для реалізації свого проекту – одну тисячу гривень.

Навчання не з дешевих у існуючих школах: 2,7 тисячі гривень на місяць (два заняття в тиждень) в Клубі юних мільйонерів і 1,4 тисяч гривень - в Міні-Boss за чотири заняття в місяць.

Дванадцятирічна вихованка Клубу юних мільйонерів стверджує, що навчилася як краще створити власний бізнес, а не мріяти як вийти заміж за мільйонера, як її однолітки.

Батьки зазначають, що діти після деякого терміну навчання стали свідоміше ставитися до грошей і менш корисливо до батьків.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам