Виставка картин Віктора Рибачука

148У Вінницькому краєзнавчому музеї відкрито виставку робіт відомого українського художника, письменника і драматурга Віктора Івановича Рибачука. На виставці, яка проходить у великій виставочній залі музею представлено відомі художні роботи майстра з приватних колекцій жителів вінничини.

За роки своєї художньої творчості Віктор Рибачук створив декілька відомих серій картин, виконавши їх в різних напрямках художнього мистецтва. Серед них серії «Апокрифи» (1988 – 1989 роки), «Слов’янський щоденник (1989 – 1995 роки), «Сентиментальні пейзажі» (1992-1994 роки), «Імперія духу» (1993-1996 роки), «Анатомія душі» (1991 pік.).

Художні роботи Віктора Рибачука представляли Україну у Міжнародному конкурсі художників, який проходив у Нью-Йорку в 1995 році. Рибачук є автором нової художньої техніки малюнків по розплавленому алюмінію. Його роботи виставлені в відомих музеях України, США, Словаччини та Швейцарії.

Всі охочі занурити у світ мистецтва запрошуються на виставку робіт Віктора Рибачука, яка триватиме у Вінницькому краєзнавчому музеї до 18 листопада.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам