Випадки крадіжок коштів з пластикових банківських карток в Україні зросли втричі

172За 2012 рік злочинці видурили в українців 116 мільйонів гривень, не встаючи із – заком’ютера.

Жертвою шахраїв стала Людмила, вона розповіла про те, що в неї вкрали картку і здійснили три різних покупки а протязі 8 – 10 хвилин на суму 1800 гривень.

Але за словами експертів – це досить застарілий спосіб крадіжок. Сьогодні актуально вкрасти інформацію. Для цього дедалі частіше в Україні використовують скіммінг. Спеціальні накладки на банкоматах та приховані відеокамери знімають усі дані з картки.

Серед кіберзлочинців було затримано навіть іноземців. Порівняно з 2011 роком у 2012 було виявлено вдвічі більше скімінгових пристроїв на банкоматах нашої країни – 80 одиниць. За допомогою спеціального сканера гастролери поцупили з рахунків українців близько 70 тисяч гривень.

Сьогодні все важче знайти віртуальних злодіїв. Оскільки кожна третя операція безготівкова. Найчастіше злочинці використовують програми – віруси, що виманюють у постраждалих необхідну інформацію.

Тому щоб запобігти – злочинів через Інтернет експерти радять використовувати смс – банкінг, міняти коди банківських карток, а також міняти самі картки після поїздок закордон.

Керівник служби безпеки комерційного банку Олег Матата зазначає, що кращий спосіб захисти свої кошти – це обмежити видачу готівки.

За останній рік випадки інтернет – крадіжок в Україні зросли втричі.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам