Вінниця в диму

Не зважаючи на заборону, у вінницьких ресторанах досі димлять кальяниdum
Офіційна заборона куріння у громадських місцях діє з грудня 2012 року. Та не дивлячись на це, у вінниці існують навіть справжні кальян-бари. На жаль, це не єдиний заклад у місті, де можна подихати ароматним димом. Курити кальян в ресторанах і барах нещодавно заборонили навіть у Туреччині. 
До редакції журналу RIA звернулася дівчина, яка поскаржилася на вінницьке кальян-кафе «1000 +1 ніч». Оскільки вона не курила кальян, її попросили звільнити столик, за яким вона сиділа. Журналіст розбирався, чому в кафешках досі палять . З вирішенням цього питання він обійшов усі "злачні" місця нашого міста, де раніше курили кальян.
- Я відпочивала з друзями в кафе «1000 +1 ніч», - каже вінничанка Оксана Зотько. - До нас підійшла офіціантка і попросила звільнити столик, так як після шести годин вечора потрібно обов'язково замовляти кальян. Я сильно здивувалася, бо знаю, що палити в кафе, барах і ресторанах заборонено, навіть електронні сигарети.
Журналіст RIA з цією проблемою спочатку звернувся до Вінницького департаменту прав споживачів та до юриста, щоб дізнатися, чи немає якоїсь лазівки в законі, щоб в кафе можна було курити кальян. Але за законом, курити не можна в усіх місцях громадського харчування, будь-то кальян або електронна сигарета.
Під виглядом звичайного відвідувача журналіст сходив у той самий кафе і замовив кальян. Кафе «1000 +1 ніч» знаходиться на Соборній в одному з провулків, звідки віє ароматичний запах, який доноситься з витяжки. Спустившись сходами вниз, так як кафешка знаходиться в підвалі, можна було побачити невеликий зал, де розміщені вісім диванів, на яких сиділи люди і курили кальян. Журналісту відразу сказали, що місць немає, але ввічливо запропонували залишити номер телефону, за яким можуть передзвонити, якщо з'являться місця. Через півтори години зателефонувала дівчина і сказала, що є вільний столик. Прийшовши в кафешку, журналіст замовив кальян, який обійшовся в 160 гривень.
На наступний день журналіст дізнався номер директора кальян-кафе і подзвонив до нього, щоб дізнатися, чому він порушує закон.
- У нас спеціалізований заклад, яке призначене тільки для куріння кальянів. У кафе відсутня кухня, щоб запах від кальяну не мішався з їжею. У Вінницькій області подібного закладу немає, - говорить директор кальян-кафе «1000 +1 ніч» Вадим Роман. 
Але розслідування на цьому не закінчилося, так як були відомості, що у Вінниці є місця, де ще палять кальян.
Вибравши кілька кафе, де раніше можна було покурити кальян, журналіст пройшов по закладам, щоб переконатися - чи дотримуються власники закону. Зайшов у кафе "Меделін", яке знаходиться на вулиці Кропивницького біля Соборної, в кафе ніхто не курив. На питання, чи можна замовити кальян, бармен відповів, що куріння заборонено.
Далі журналіст відправився в "Fashion кафе", яке знаходиться в центрі міста біля Вежі. Офіціантка відразу запропонувала пройти в Буда Рум, де можна покурити кальян, але за вхід потрібно заплатити 15 гривень, а за сам кальян близько 70 гривень. Виходить, це вже друге кафе, де власники нехтують забороною куріння.
Наступним кафе, де раніше курили кальян, було «Ашанті». Журналіст спочатку вирішив домовитися про банкет, де крім загального замовлення хотів би покурити кальян. Дівчина сказала, що можна домовитися, але вони дозволяють палити тільки в VIP-залі, який знаходиться в підвалі закладу.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам