Вінниця приєднається до «Години Землі»

В Україні вшосте пройде «Година Землі»earth
Тисячі українців погасять світло , щоб привернути увагу до проблеми зміни клімату на планеті
Як повідомили організатори заходу , «Година Землі » розпочнеться в суботу, 29 березня , в 20:30 . Україна підтримає акцію вшосте. Свою участь підтвердили 34 українських міста , серед яких - Київ , Вінниця, Одеса, Чернівці , Харків, Львів , Полтава та інші.
Світло погасять у Луцькому замку , Архикатедральному соборі Святого Юра і Ратуші у Львові. Нововолинськ відключить підсвічування місцевої міської ради , житлово- комунального об'єднання та міського Палацу культури , Миргород - міської ради , Млини Здоров'я , а також зовнішнє освітлення в центрі , Вінниця - вежі на Європейській площі , які є головним символом міста . В Одесі буде відключено зовнішнє освітлення Національного театру опери та балету , Спасо -Преображенського Кафедрального Собору , Приморського бульвару , Катерининської площі , Дерибасівській та Пушкінській вулиць.
Крім того , в рамках акції буде проведено ряд інших заходів. Так , дніпропетровський планетарій 29 березня почне свої програми з безкоштовного показу фільму « Втрачена темрява » , а також проведе традиційні телескопічні спостереження за зоряним небом. У Києві студенти Національного університету « Києво -Могилянська Академія» організовують « зелені» посиденьки , в Донецьку будуть проведені неонове шоу та майстер -класи з йоги та східних танців .
Година Землі - щорічна міжнародна кампанія , заснована Всесвітнім фондом природи ( WWF). Організатори закликають приватних осіб , установи освіти , громадські організації , а також комерційні структури вимкнути світло на одну годину , щоб привернути увагу до питання зміни клімату та споживання природних ресурсів , об'єднавши « енергетично » все людство. «Година Землі 2014 » покликаний нагадати урядам усього світу , бізнес -організаціям і звичайним людям , що в боротьбі за майбутнє Планети діяти необхідно просто зараз.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам