Вінницької фракції Партії Регіонів більше немає

На днях фракцію залишив мер Вінниці Іван Мовчанmovchan. А 21 лютого, після останнього засідання вінницьких регіоналів, усі депутати покинули її лави.
Керівник Вінниччини Іван Мовчан переконаний, що в період кривавих подій, коли в мирний час гинуть люди, він не має жодного морального права залишатися в лавах Партії регіонів.
Учора, 21 лютого, у Вінницькій обласній раді відбулося останнє засідання фракції Партії регіонів. Депутати засудили кровопролиття в Україні. Вони повідомили, що не мають морального права залишатись у лавах Партії регіонів та оприлюднили політичну заяву.
Політична заява фракції Партії регіонів у Вінницькій обласній раді 6-го скликання
«Кровопролиття, що відбувається в Україні, викликає у суспільстві глибоке обурення та великий жаль.
Кожен має висловити свою позицію щодо подій, які відбуваються в країні.
Наша команда прийшла до лав Партії регіонів у 2010 році, оскільки бачили там ідеї, які були нам близькі. Натомість отримали зовсім інші реалії. Замість обіцяної децентралізації – ще більшу концентрацію влади у Києві. Замість залишення податків на місцях – казначейство, що грабує місцеві бюджети. Замість формування реальних механізмів народовладдя – пусті декларації та обіцянки. Замість європейської інтеграції, яка завжди для нас була і залишається головним пріоритетом – фактичну відмову від неї в той момент, коли ЕС було готово підписати максимально широку Угоду про асоціацію з Україною.
Але найстрашніше те, що в Україні у мирний час гинуть люди! У цьому є провина різних сторін, але центральної влади – найбільша. Адже у неї були можливості ще на початковому етапі врегулювати політичну кризу мирним шляхом. На жаль, нашу позицію щодо пошуку компромісів не завжди було враховано. Хоча нам і вдалось зберегти на Вінниччині крихкий мир і не допустити братовбивчих дій.
У ситуації, в яку завело нас керівництво держави, ми не маємо морального права залишатись у лавах Партії регіонів. Тому 20 лютого ми прийняли остаточне рішення щодо виходу з партії та розпуску фракції в облраді.
Також ми переконані, що стабілізувати ситуацію в країні можуть лише дострокові вибори Президента, парламенту та конституційна реформа.
Депутати фракції Партії регіонів у Вінницькій обласній раді 6-го скликання»

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам