Вінницьким студентам роздають антикорупційні «заліковки»

У Вінниці стартувала акція «Молодь проти корупції», 73ініційована обласним управлінням міліції, яка має на меті проведення широкої інформаційної кампанії серед студентів у всіх місцевих вишах.

Аби зупинити поширення корупції, яка проникла сьогодні практично у всі сфери суспільного життя, міліціонери почали роз’яснювальну роботу з найбільш соціального активного прошарку - молоді.
«Почни з себе, не плати за знання, які потім можна вигідно продати на ринку праці» – такий головний меседж зустрічей працівників управління боротьби з економічними злочинами з студентами.
Перший внз, у якій завітали правоохоронці, залучивши до такої роботи представників Антикорупційного комітету області, громадськості - Аграрний університет.
- Потрібно будувати нову країну з новим майбутнім і викорінювати факти хабарництва та зловживань, - переконана в.о. ректора Вінницького Аграрного університету Галина Янчук.
Студентам роздавали буклети у вигляді залікових книжок, де замість оцінок містилася інформація про кримінальну відповідальність як за отримання так і за давання хабара. Міліціонери впевнені, що наявність таких «заліковок» стане стимулом як для викладачів так і для студентів задуматись, чи варто торгувати оцінками та дипломами.
- Така наша ініціатива продиктована необхідністю покращення обізнаності молоді з законодавством а також налагодження комунікації студентства з правоохоронцями, - розповів начальник Управління державної служби боротьби з економічними злочинами Іван Наумов. – Ми плануємо провести роз’яснювальну роботу в усіх вузах. Крім заліковок ми підготували невеликий відеофільм. Пересторогою для поширення корупції в вузах будуть також плакати з цілодобовими телефонними номерами (093)8910020, (0432) 593424, куди можна звернутись та повідомити інформацію, а також білборди, які невдовзі з’являться у Вінниці.
- В рамках акції ми проводимо анонімні опитування студентів, аби мати об’єктивну картину ситуації в навчальних закладах, - каже голова Громадської ради при обласному управлінні міліції Євгеній Семенов. – Аналіз їх результатів вкаже на причини, які призводять до хабарництва в вишах.
Так само позитивно сприйняли ініціативу міліції і самі студенти, адже більшість з них вважають, що за знання не варто платити.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам