Вінницький «Правий сектор» досяг компромісу з міліцією

На криваві події в Києві вінничани відреагували мирним протестом.miliciya2 За словами лідера місцевого «Правого сектора» Сергія Чумака, начальник обласної міліції Олег Школьний запевнив його, що, незважаючи на багатогодинну блокаду центру міста, він не віддасть наказу про силовий розгін мітингуючих. Ранковий пікет перед будівлею Вінницької ОДА до 17 годинах «виріс» до перекриття руху на перехресті вулиць Театральної та Соборної. Протягом більше трьох годин під девізом «Вінниця, вставай!» люди ходять по пішохідному переходу. Частина мітингувальників навіть пішла колоною у бік Вишеньки, щоб «підняти» спальні райони. Ближче до 18 години для посилення охорони у двір будівлі облдержадміністрації заїхало два автобуси з 20 військовослужбовцями Внутрішніх військ у кожному. При цьому правоохоронці та військові запевнили представників Народної ради, які займають невелике приміщення у дворі, що ніхто їх «штурмом» брати не буде. Як зазначає лідер Вінницького «Правого сектора » С. Чумак, на даний момент головне завдання - стримати людей:
«Це військовим можна наказати . У районі площі знаходиться дуже багато людей, і я, може бути перший раз в житті, закликаю їх не до активних дій, а до спокою. Ми хочемо уникнути випадків хуліганства, вандалізму та подібного. У Вінниці акція носить мирний характер. І начальник УМВС О.Шкільний переконав, що у нього немає підстав розганяти людей. Яка буде ситуація через годину, дві, завтра вранці- я не знаю » , - зазначив Сергій Вікторович.
Серед людей настрої найрізноманітніші. Деякі пропонували брати штурмом будівлю міської міліції по вул. Пирогова , 4 . Але подібні настрої активістам поки вдається «гасити», пояснюючи, що на сьогоднішній день в цьому немає необхідності. Разом з тим, частина підрозділу «Ягуар» , який базується в Калинівці , відбув до столиці. Про це «РЕАЛу» заявив глава облорганізації «УДАР» Ігор Ткачук. Окрім того, за неофіційною інформацією, «для підтримки порядку в Києві» вже відбула і частина підрозділів місцевої міліції.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам