Вінницький «Nemiroff» відновить виробництво

19 березня виконавча служба і міліція виконалиosnemirof logositenemir 250x200 рішення суду і на законних підставах здійснили допуск на завод компанії «Nemiroff » у Вінницькій області власників - Якова Грибову і Анатолія Кіпішу , а також директора «УГК « Nemiroff » Юрія Сорочинському . Про це повідомили в компанії «Nemiroff ».
«На території заводу знаходилася група молодиків із щитами і вогнепальною зброєю , яка там проживала в адміністративній будівлі на останньому поверсі, але завдяки втручанню міліції та самооборони Майдану, їх вигнали з території заводу» , - повідомив засновник і співвласник компанії «Nemiroff» Яків Грибов.
За його словами , зараз буде проводитися оцінка збитку , який був нанесений майну підприємства .
« Глусов пішли з заводу як вандали , розграбували завод , зараз будемо оцінювати збитки і шкоду» , - підкреслив Грибов.
Крім того , Яків Грибов і його партнер Анатолій Кіпіш пообіцяли відновити роботу підприємства і повернути українську продукцію заводу на полиці магазинів .
«Це наш тягар: ми творці, ми відновимо роботу підприємства і наведемо тут порядок» , - зазначили власники «Nemiroff ».
У компанії також відзначили, що місцеві жителі активно брали участь у звільненні заводу від загарбників, щоб відновити його роботу. «Сьогодні для співробітників, які раніше працювали на заводі, городян, просто свято - люди отримали надію на відновлення роботи заводу» , - кажуть вони.
Нагадаємо , 12 березня 2014 Державна реєстраційна служба України виконала рішення Вищого адміністративного суду України та Вищого господарського суду України і внесла зміни до державного реєстру про зміну генерального директора дочірніх компаній «УГК « Nemiroff » та «Алко Інвест Україна» , яким став Юрій Сорочинський. Про це на прес-конференції повідомив засновник , співвласник компанії «Nemiroff» Яків Грибов.
Конфлікт навколо спроби рейдерського захоплення ДП «Українська Горілчана Компанія « Nemiroff »та ДП «Алко Інвест Україна» з боку екс -менеджменту тривав протягом трьох років. У результаті завод , на якому працює 1,5 тис. осіб , був змушений припинити випуск продукції .

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам